خانه بازی ماجراجویی
Devilkin (شیطان های کوچک)

Devilkin (شیطان های کوچک)

خروج از تاریکی

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۴۴
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده بال آهنی
‏‏Devilkin (شیطان های کوچک)
‏بازی در سبک معمایی ترسناک ماجراجویی
‏بازی DevilKin یکی از بازی های است که با داستان جالبش سعی دارد هوش و دقت شما را بیش از پیش به چالش بکشد.
‏نوع گیم پلی :معماهای درمسیر وجود دارند که مانع حرکت شما شدن ایا این معماها همان جواب های هست که کروزو دنبالش میگردد یا فقط موجودات مزاحمی هستند که مسیر فرا رو را بستند ؟؟! حقیقت چیست ایا این روایتی از زندگی یک مرد مرده است یا فاجعه انسانی که زندگی بشریت را تهدید میکند.!!!!
‏استفاده از سلاح گرم دفاع از خود است یا پاک کردن اثار جرم؟؟ ایا !!!! ممکن است پدرش در این قضیه دست داشته باشد!!؟؟؟ این شروع ماجراست یا کار از کار گذشته و این پایین زندگی بشر وبه وجود امدن موجودات فرا انسانی !!!!!!!
‏داستان :
‏کروزو خواب ترسناکی دیده است، به خانه پدرش بازگشته اما خبری از پدر نیست…
‏شما باید به کروزو که پسر یک پروفسور است کمک تا پدر خود را پیدا کند و به راز موجوداتی که از طریق تغییر DNA به وجود آمده اند پی ببرید.
‏در خانه مدارک ارزشمندی وجود دارد که شما با در کنار هم قراردادن آنها میتوانید به ادامه حرکت کروزو کمک کنید.
‏کلید پیدا کنید، با سنجاق قفل ها را بازکنید، مدارک را زیر و رو کنید و به حقیقت ماجرا پی ببرید.
‏توجه:پرداخت درون برنامه ای صرفا برای راهنمای بازی است و خود بازی به صورت رایگان است و شما می توانید بازی را تمام کنید و اگر نیاز به راهنمایی داشتید از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید.برای خرید حتما باید مایکت در گوشی شما نصب باشد و تاریخش بروز شده باشد.
‏ارتباط با ما در اینستاگرام و تلگرام و سروش ironwing383@ جمیل ironwing383@gmail.com
‏کلمات کلیدی:
‏بازی ،بازی ترسناک ،بازی های ترسناک ،بازی های معمایی ترسناک ،بازی های فکری ،بازی فکری ،بازی معمایی، معمایی,ماجرایی ،ماجراجویانه،داستانی،ترسناک،ترس، معمایی،فکری،زامبی،جهش یافته،شیطانی،شیطان،شیاطین ،Devilkin،شیطانهای کوچک،دویل کین،2 Devilkin_،اکشن_devilkin ،بازی بزرگسالان,بزرگسالان,رزیدنت اویل,شیطان شاید بگرید
‏‏_اضافه شدن راهنمای رمز  گاوصندوق
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟