خانه بازی هیجانی
مدال افتخار (پلی استیشن)

مدال افتخار (پلی استیشن)

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۳۶
تعداد نظرات۶۰۹
سازنده گروه کاملیا
نسخه۱.۵
حجم۶۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۳/۰۱
‏‏بازی مدال افتخار یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های پلی استیشن ۱ است که اولین بار این بازی برای همین کنسول در سال ۱۹۹۹ شده است که در سال های اخیر بهترین بازی های تفنگی شناخته شده است و رقابت تنگناتنگی در کنسول ها و کامپیوتر با بازی Call of Duty است.این بازی توسط شرکت DreamWorks ساخته شده است و تا کنون نیز بازی های تفنگی ادامه ی سا خت این بازی هستند.مدال افتخار یک بازی اول شخص است که مربوط به سال ۱۹۴۵ و جنگ جهانی اول بوده است.بازی یک بازی ویدیئوی است که مربوط یکی از عملیات های جنگی در جنگ جهانی دوم است که باعث پیروزی در این عملیات بازی میشود.بازی نیز توسط شرکتEA یا همان الکترونیک ارتز ساخته شده است و یک بازی پیچیده و اعتیاد آور است و می توان بازی را جزو بازی های برتر پلی استیشن ۱ دانست . محیط بازی کاملا سه بعدی است که سلاح خود را هر بار پر کنید.بازی مدال افتخار کنسول پلی استیشن ۱ با حجمی کم به صورت رایگان آماده دانلود شده است.
‏‏- رفع ایرادات
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟