استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
MetroLand - Endless Runner

MetroLand - Endless Runner

نسخه۱.۱۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۵
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Kiloo
‏‏MetroLand یک دونده بی پایان برتر نسل بعدی است:
‏★ در هر زمان و هر مکانی اجرا کنید: بدون توجه به جایی که هستید از سرگرمی لذت ببرید، و حتی اگر آفلاین هستید یا بدون بازی های Wi-Fi، سطح خود را ارتقا دهید. اکشن هرگز متوقف نمی‌شود!

ویدئو معرفی بازی

‏★ شهر را کاوش کنید: پارکور در خیابان‌ها، به پشت بام‌ها یا شیرجه رفتن در تونل‌های زیرزمینی در حالی که به مرد دونده خود کمک می‌کنید از گرفتن عکس فرار کند.
‏★ یک سفر بی‌پایان : دویدن پس از اجرا امتیاز خود را افزایش دهید، هر مرحله مهم است، حتی آفلاین! به اندازه کافی امتیاز کسب کنید و برای باز کردن قفل ابزارهای جدید و مناطق پر از اکشن عجله کنید!
‏★ METROLAND MANIA: برای کسب جوایز شگفت‌انگیز در حین اجرای هر فصل، امتیاز XP به دست آورید. با خرید پاس گلد، قفل پاداش‌های بهتر و پاداش‌های انحصاری را باز کنید.
‏★ پایگاه خود را بسازید: اتاق‌ها و روبات‌های سرگرم‌کننده بسازید، آنها را در مأموریت‌ها بفرستید و غارت کنید. همه اینها در حالی که آفلاین هستید یا روی امتیاز خود کار می کنید!
‏★ بازی خود را تقویت کنید: مناطق جدید و چالش های آرکید مملو از اکشن در طول زمان باز می شوند و زمین های بازی جدیدی را در اختیار شما قرار می دهند تا با گروه خود بپرید، دنده کنید، جاخالی دهید و پارکور کنید. از شورشیان
‏‏کمد لباس
‏- دوندگان خود را سفارشی کنید! لباس‌های فوق‌العاده دریافت کنید و با هر افزوده جدید به کمد لباستان، امتیازات و استعدادهای منحصربه‌فرد را باز کنید

‏فصل‌های 3 هفته‌ای
‏- در یک محیط جدید، پاس فصل و رویدادها در نیویورک، ریو، لندن و توکیو کاوش کنید< br>- شهرها به طور خودکار بدون به روز رسانی تغییر می کنند!

نظرات و امتیاز ها

۴۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پارسا
٦ روز پیش

بین برامن میاد شاید گوشیت مشکل داره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر
٤ خرداد ١٤٠٢

‏✗ بنظر من این بازی الا‌خوب نیست هر چقدر هم صبر کنی‌بازی نمیاد وروی‌صفحه ی اول هنگ‌می‌کند اين بازی‌ را نصب‌ نکنيد و اینترنت خودتون رو هدر‌ندهید

میپسندم۳ نمیپسندم۸
عکس کاربر 『ᎽᎬᏀᎪΝᎬᎻ 』
٢ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ بازی در حالت مدرن ‏✗ شخصیت کم بازی خوب بود بد نبود ولی خیلی هیجانی نبود

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده