استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
Collage+ picmix, slideshow with music, album maker

Collage+ picmix, slideshow with music, album maker

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۵/۲۵
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۸
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده KVADGroup App Studio
‏‏کلاژ +: بهترین نرم افزار ویرایش عکس رایگان با مقدار زیادی از قالب ها، فریم ها، طرح های عکس، زمینه های زیبا، شبکه های عکس برای ایجاد کولاژ و ترکیب عکس است.
‏الگوهای کلاژ برای رویداد زندگی شما را پیدا کنید و عکس ها را ترکیب کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏کلاژ + picmix، نمایش اسلاید با موسیقی، سازنده آلبوم، نرم افزار کولاژ است که در آن شما می توانید تصاویر به صورت خودکار عکس را با موسیقی ایجاد کنید و یک دفترچه یادداشت بسازید.
‏کولاژ + بهترین برنامه کولاژ برای آندروید است. کلاژ ساز رایگان با طرح بندی برای اینستاگرام و پس زمینه کولاژ. این برنامه ویرایشگر عکس به شما کمک می کند تا عکس ها را با هم ترکیب کنید و یک دفترچه یادداشت بسازید.
‏کلاژ + picmix، نمایش اسلاید با موسیقی، ساز آلبوم بهترین برنامه کلاژ رایگان است. این برنامه قاب عکس با قالب برای طرح بندی رایگان و شبکه است.
‏کلاژ + یکی از برنامه های ویرایش برتر است. سازنده کلاژ رایگان که می تواند کلاژ عکس، شبکه ویدئویی، عکس ها و فیلم ها را ترکیب کند و عکس های ویدئویی عکس های ویدئویی را با موسیقی ایجاد کند، دارای تم های ضبط شده برای ایجاد دفترچه خاطرات است.
‏کلاژ +: picmix، نمایش اسلاید با موسیقی، ساخت آلبوم بهترین نرم افزار کلاژ و برنامه قاب عکس است که دارای تم های عکس و فریم های کلاسیک عکس برای هر رویداد است:
‏* قاب عکس عروسی. استفاده از پس زمینه های عروسی، طرح بندی عروسی و فریم های عروسی برای طراحی کلاژ عکس به آلبوم عروسی خود و یا کولاژ عروسی.
‏* عشق کلاژ این قاب برنامه عشق با قاب عکس عاشقانه و تصویر میکسر برای کولاژ عاشقانه و یا آلبوم عاشقانه است.
‏* کلاژ تولد از Collage + به عنوان یک برنامه کلاژ تولد استفاده کنید. فریم های تولد رنگارنگ و کلاژ ها را برای ایجاد کلاژ شخصی تولد شخصی خود انتخاب کنید. کلاژ + picmix، نمایش اسلاید با موسیقی، ساخت آلبوم برنامه قاب عکس تولد با فریم های مبارک تولد و کولاژ سرد است.
‏* فریم های حزبی پس زمینه حزب خود را برای عکس های خود را در سازنده کلاژ حزب پیدا کنید. در برنامه pic grid شما می توانید آلبوم از عکس های خود را ایجاد کنید و همچنین نمایش اسلاید با موسیقی.
‏* بچه ها کولاژ و قاب عکس کودک. شما می توانید قاب عکس های مخلوط و ایجاد یک کولاژ کودک استفاده کنید. همچنین شما می توانید از جلوه های مختلف عکس استفاده کنید و عکس ها را به ویدیو در کولاژ ترکیب کنید.
‏* کولاژ مجله کلاژ + ویرایشگر عکس مجله با فریم های مجله و قاب عکس مجله است. شما می توانید قاب عکس روزانه را برای روزنامه کولاژ عکس پیدا کنید.
‏* قاب عکس حیوانات. کلاژ های حیوانی با فریم های حیوانی، تم و سبک عکس خود را در سبک کلاژ تبدیل می کند.
‏* فریم های سال نو و فریم های کریسمس. بهترین عوارض کلاژ در سال کولاژ 2018 عکس سال جدید است. قاب عکس های کریسمس عکس های رایگان و زیبا در سال جدید در برنامه های کریسمس وجود دارد. شما می توانید با موسیقی کلاژ را ایجاد کنید.
‏* تعطیلات فریم ایجاد کلاژ با فریم های تعطیلات عکس و استفاده از پوسته شبکه عکس.
‏* هنر کلاژ با استفاده از هنر کلاژ عکس و قاب عکس خود را شگفت انگیز کنید.
‏* کلاژ سفر ویرایشگر عکس همه در یک عکس را از تعطیلات در آلبوم عکس تبدیل می کند.
‏* قاب طبیعت و فریم های عکس دریا. قاب عکس های چندگانه طبیعت عکس های خود را در کولاژ عکس تبدیل می کند.
‏کلاژ + picmix، نمایش اسلاید با موسیقی، ساخت آلبوم نه تنها به عنوان یکی از بهترین برنامه های کلاژ عکس و لکه دار عکس.
‏سعی کنید آلبوم را با موسیقی با عکس از گالری خود ایجاد کنید. یکی از قالب های کولاژ عکس را انتخاب کنید و تصاویر را از گالری خود اضافه کنید.
‏همچنین کلاژ + picmix، نمایش اسلاید با موسیقی، سازنده آلبوم، تنها برنامه ویرایشگر عکس برای آندروید نیست.
‏شما می توانید آن را به عنوان برنامه برای ایجاد کلاژ ویدئو و یا برنامه ویرایش ویدئو برای اندیشه استفاده کنید. این برنامه به عنوان آهنگ ویدئویی میکسر عکس و میکسر شبکه عکس با آهنگ کار می کند.
‏کلاژ + کلاژ عکس ساز، سازنده اسلاید شو و ترکیب تصویر است.
‏و البته این بهترین برنامه کلاژ Instagram است.
‏ویژگی های اصلی:
‏- بیش از 90 سبک شگفت انگیز با 13 تم برای هر رویداد از زندگی شما
‏- ایجاد آلبوم عکس های فوق العاده برای هر رویداد از زندگی شما
‏- برچسب ها و برچسب های متنی سفارشی را به کولاژ خود اضافه کنید
‏- ایجاد فیلم ها از عکس های خود.
‏- ادغام تنگ با خانواده برنامه های KVADGroup باعث می شود که برای عکسبرداری از عکس در برنامه Photo Studio بزرگترین نتایج را له کنید.
- New collage styles added specially to Christmas!
- Create wonderful video clips from photos with amazing music for any event of your life- just select the theme of your clip, choose one of the pretty covers and styles, pick up your favorite photos from the gallery, edit them if you want, save and share the result

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
تنهای وحشی
١٦ تیر ١٣٩٨

خوشم نیومدمتوسطه زیادجالب نیس

۳ ۰
Bé§t
٢ تیر ١٣٩٦

perfect 😘😘😘 👍👍👍 Like

۵ ۰
mori
٢١ مهر ١٣٩٥

برنامه خوبیه کلا واسه ویرایش گرافیکی عکس و تصویر قویه

۴ ۱

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده