استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
Dove Sounds

Dove Sounds

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۳
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Leafgreen
‏‏عاشقان پرنده از صداهای شیرین کبوتر لذت خواهند برد!
‏صدای کبوتر کاملاً متمایز از صداها و آوازهای پرندگان آوازخوان کوچک حیاط خلوت است. به جای توییت‌ها و صدای جیر جیر، تماس‌ها و آهنگ‌های کبوتر از صدای آرام‌تری تشکیل شده‌اند. صدای کبوتر گاهی اوقات می‌تواند شبیه نسخه‌ای ملایم‌تر از شبانه وهم‌آور جغدها به نظر برسد: 'Who-Whooo'. کبوترهای نر در حالی که روی درختی به نام ¨perch-coo¨ نشسته اند، آهنگ خاصی می خوانند که برای جذب جفت طراحی شده است. صداهای دیگر کبوتر شامل صداهای 'کو-اوو' در الگوهای مختلف است که برای برقراری ارتباط بین جفت های جفت استفاده می شود. جدای از صدا، کبوترها همچنین با تکان دادن بال های خود به یکدیگر برای هشدار در مورد شکارچیان صدا تولید می کنند.
‏کبوترهای سفید پرندگان اصلی صلح و عشق هستند، اما همه کبوترها انواع کلاسیک سفید نیستند. بیشتر کبوترهای عزادار هستند که ظاهرشان خاکستری روشن یا قهوه ای است. بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان دوست دارند یاد بگیرند که این پرندگان زیبا را از روی صدایشان تشخیص دهند! هنگامی که با صداهای کبوتر آشنا شدید، به راحتی می توانید تشخیص دهید که چه زمانی آنها در نزدیکی حیاط خلوت شما هستند یا در حین قدم زدن در طبیعت!
‏نظارتان پرنده می توانند از این صداهای واقعی کبوتر برای یادگیری صدای کبوتر و موارد دیگر استفاده کنند. به راحتی این پرندگان معمولی را در طبیعت شناسایی کنید. امروز به صدای لطیف و آرام بخش کبوترها گوش کنید!
‏‏برای بهبود تجربه کاربری به روز شده است.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده