خانه بازی ماجراجویی
بالهای تاریک (قسمت اول)

بالهای تاریک (قسمت اول)

آغاز ماجرایی تاریک

تعداد دانلود۴۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۲۵۲
حجم۱۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده لکسیپ گیمز
‏‏جهت پیگیری اخبار بازی جدید به صفحه اینستاگرام ما مراجعه نمایید (LexipGames@)
‏توجه : درصورتی که در نمایش ویدئو های داستانی بازی مشکل دارید لطفا آخرین نسخه اپلیکیشن MXPlayer را از مایکت نصب فرمایید .
‏☆ دومین بازی مورد انتظار سال 2015 از سوی سایت IndieDB
‏☆ جزو پنجاه اثر برتر سال 2015 از سوی سایت IndieDB
‏☆ کاندید بهترین بازی موبایل و نوآورانه ترین بازی در جشنواره TGC2017
‏☆ دریافت نام سینمایی ترین بازی سال 95 از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای
‏☆ کاندید بهترین بازی ماجراجویانه در جشنواره ششم بازی های تهران
‏☆ برنده دیپلم افتخار بهترین بازی نامه در جشنواره بازیسازان مستقل
‏☆ کاندید بهترین داستان ، موسیقی و گرافیک هنری در جشنواره بازیسازان مستقل
‏داستان در سرمای زمستان و زیر بارش باران رخ می‌دهد. مدتی است پرونده مفقود شدن بازیگران سینما، با نام مستعار سایه شب ذهن پلیس و مردم را به خود مشغول کرده است. سروان آرمان تیرداد یکی از بهترین نیروهای پلیس، مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده می‌گیرد. همان شب سام حقیقی یکی دیگر از بازیگران و سوپراستارهای سینما، به صورتی مرموز ربوده می‌شود و ذهن پلیس را بیش از پیش درگیر می‌کند. سام پس از ربوده شدن متوجه می‌شود در تیمارستانی متروکه زندانی شده است و برای رهایی از این محیط تمام تلاش خود را میکند، اما با پیشروی در بالهای تاریک پی به رازها و گذشته عجیب این مکان می‌برد.
‏سام حقیقی و سروان آرمان تیرداد هر دو، در دو مکان مختلف درگیر پرونده‌ای می‌شوند که به سال‌هایی دور باز می‌گردد …
‏بالهای تاریک اولین پروژه رسمی لکسیپ گیمز یک بازی ماجراجویانه در سبک اشاره و کلیک است که در سال 95 به تهیه کنندگی مجید قناد منتشر شد و بازخورد مناسبی از منتقدین و مخاطبین دریافت کرد . هم اکنون پس از چهار سال همزمان با انتشار بازی اتاق تاریک به درخواست مخاطبین نسخه بازسازی شده بازی با تغییراتی جزئی جایگزین نسخه گذشته شد .
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟