خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Mobile Security, Antivirus & Cleaner by Lookout

Mobile Security, Antivirus & Cleaner by Lookout

آنتی ویروس و امنیت لوک‌اوت

تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۲۶
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Lookout Mobile Security
‏‏این اپلیکیشن در دسته ابزار کاربردی و آنتی ویروس ها قرار دارد.
‏انتخاب شده به عنوان یکی از 10 اپلیکیشن برتر به توسط TechCrunch، بهترین اپلیکیشن امنیتی موبایل به انتخاب LAPTOP Magazine
‏دیگر نگران امنیت دستگاه خود نباشید، با این آنتی ویروس از دستگاه خود در برابر ویروس ها و بدافزار ها محافظت کرده و در صورت گم شدن و یا سرقت، آن را مکان یابی کنید.
‏شما در ابتدا باید بوسیله ایمیل خود در نرم افزار ثبت نام کنید و سپس در صورت سرقت و یا گم شدن دستگاه با ورود به وبسایت Lookout.com دستگاه خود را مکان یابی کرده و از مکان دقیق آن بر روی نقشه اطلاع پیدا کنید. همچنین می توانید به راحتی از مخاطبین موجود در دفترچه تلفن دستگاه فایل پشتیبان تهیه کنید و یا اطلاعات از دست رفته را بازیابی نمایید.
‏از مزایای این اپلیکیشن توانایی قفل کردن دستگاه و فرستادن پیغام جهت نمایش بر روی صفحه نمایش آن از طریق سایت Lookout.com می باشد.
‏از اپلیکیشن های مشابه می توان به CM Security، Anti-virus Dr.Web، 360 Security و Mobile Security & Antivirus اشاره کرد.
- Bug fixes and improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟