استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Gangster && Mafia Grand Vegas City crime simulator

Gangster && Mafia Grand Vegas City crime simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۲۱
حجم۵۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Action Games Adventure Open World Simulator
‏‏به زندگی زیرزمینی وگاس خوش آمدید. بازی گانگستر که در آن جنگ های اراذل و اوباش مافیایی جرم و جنایت به قوانین رایج شهر تبدیل می شود.
‏انفجار چشمگیر با صدای واقع گرایانه ،
‏تخریب نامحدود ، و اوج گرفتن در این عرصه نبرد امری عادی مانند سوختن مخزن یا هلیکوپتر شما در حالی است که رقبا سعی در بدست آوردن شما دارند. کار روزانه ، اینطور نیست؟

ویدئو معرفی بازی

‏b> داستان
‏شما یکی از بچه های دزد خیابان هستید ، رویای زندگی شما زندگی بهتر ، پول ، سوپر مارکت ها و زنان است. شما به دلیل افسانه های بزرگ گانگستری که قوانین شهر را در دنیای جرم و جنایات دیوانه می کند ، هیچ چشمداشتی برای زندگی بهتر ندارید. اکنون شما یک دزد خیابانی جوان هستید که برای زندگی در های اتومبیل های دزدی و جرایم کوچک ، پول می گیرید. این به شما بستگی دارد ، چطور می توانید زندگی عالی و مرتکب جنایت خود را بسازید.
‏اولین باری که شما طعم خون معاملات را گرفتید ، توسط نیروی SWAT و پلیس دستگیر شدید. تمام آنچه شما پس از نتیجه گیری به جا مانده است ، شلوار جین زندان قدیمی و پیراهن کارول جانسون است. در زندان با تومی بزرگ ، تامی ، فرانک دست راست او و میشال آشنا می شوید ، زندگی شما کاملاً تغییر می کند. مایکل نحوه رانندگی وسایل نقلیه نظامی ، شلیک با پرتاب موشک و استفاده از jet pack را به شما یاد می دهد. شما شروع به انجام وظایف و مأموریت هایی می کنید که به شما در پیشرفت در بازی خودکار گانگستر جرم کمک می کند. علاوه بر این ، به عنوان دزد خیابانی ، می توانید پول های زیادی بدست آورید و توجه زنان را به خود جلب کنید. از سرقت گرفته تا پدرخوانده بزرگ مافیایی تا زندگی بهتر داشته باشیم.
‏b> پدرخوانده شهری
‏رویای زندگی شما این است که وگاس شوید. پدرخوانده شهری یا معاون گانگستر و ساختن جرم و جنایت خود امپراتوری مافیایی . اما اراذل و اوباش پلیس و مافیا با شما موافق نیستند و زندگی مأموریت شما را به سختی رقم می زنند.
‏در دنیای جنایات گنگستر و مافیای جنگ های بزرگ ، به شما انواع سلاح ها و وسایل نقلیه نظامی های یافت شده در بهشت ​​گانگستر جهان باز وگاس کمک می شود. برای پیدا کردن یک جایزه اضافی روی پشت بام ، روی جت پک پرواز کنید. از تمام آنچه پیدا می کنید استفاده کنید! بچه های اراذل و اوباش مافیا هرگز به تنهایی راه نمی روند و همیشه در جمع حمله می کنند ، بنابراین یک قهرمان نباشید. با استفاده از ویژگی های ویژه قدرت یو پی اس ، می توانید راه جنگ سلاح های جنگ دزدگیر خیابانی گانگستر را تغییر دهید. ویران کردن ساختمان ها با موشک پرتاب موشک ماموریت های کامل ، درآمد کسب کنید ، خرید یک سلاح و ابزار اضافی ، اکتشاف در وگاس شهری ، شکستن افسانه های بزرگ قوانین شهر. هیچ کس جلوی زندگی خودکشی جرم و جنایت را نمی گیرد.
‏در زندگی اوج وگاس همه ویژگی هایی را خواهید داشت که به شما کمک می کند در جرم و جنایت کوچک خود قتل عام خود را برای کشتن افسانه های بزرگ دیگر بدست آورید. شهر اراذل و اوباش مافیا و دیگر شهرهای افسانه ای بزرگ همیشه یاد شما را به یاد می آورند ، به عنوان پدرخوانده شهری که در جنگ های مافیایی و گانگستری در مقابل پیروز شد.
‏b> ویژگی های شبیه ساز جرم گانگستر و & مافیا گراند وگاس سیتی:
‏- دنیای آزاد آزاد (TPS: تیرانداز شخص سوم)
‏- وسایل نقلیه نظامی برای کنترل
‏- سرقت واقعی اتومبیل گانگستری
‏- بیش از 30 مأموریت
‏- سلاح های ویژه
‏- قدرت یو پی اس واقعاً ناهنجاری هایی مانند جت پک یا حالت خدایی هستند
‏b> سرقت اتومبیل برای پول ، مخازن با قدرت تر و سایر وسایل نقلیه نظامی.
‏دنیای بزرگ شهری وگاس را کشف کنید ، همه وسایل نقلیه پنهان و سلاح های ویژه را پیدا کنید. اتومبیل های سرقت ، انجام یک جرم کامل ، ماموریت های کامل مافیایی را برای تبدیل شدن به یک گانگستر واقعی یا حتی پدرخوانده. شهر را آنگونه که می خواهید حاکم کنید. این بهشت ​​جنایی برای همه است.
‏ترین سلاح های دیوانه و خشن:
‏- تفنگ طلایی که وضعیت ما را نشان می دهد
‏- مسلسل در هنگام نیاز به آتش سوزی مانع مؤثر
‏- اگر به چیزی کوچکتر نیاز دارید از برجک استفاده کنید
‏- با پرتاب موشک یک نمایش واقعی بسازید
‏بازی گانگستر فرصتی برای تبدیل شدن به خدای شهری و زندگی بهتر است. بازی جنایت واقعی بر روی تلفن شما! خواب شروع به تحقق می یابد.
‏بارگیری رایگان:
‏شبیه ساز جرم Gangster && Mafia Grand Vegas City
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
The big update is here!
We added:
- Two new cities: Factory and Desert.
- Motorcycle and scooter.
- On each map there are added garages where we can store vehicles.
- Taxi missions that will help us to play the role of a cab driver.
- Buildings that will bring us profits.
Moreover, added daily reward. Huge graphics upgrade. Game now looks really nice. New cars. Added Google Play Games Services. Unlock achievements and compete on leaderboard! Use planes, jetpacks, helicopters and super cars.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده