استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
اختلاف تصاویر کاراگاه باش

اختلاف تصاویر کاراگاه باش

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۲۱
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۸
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده anargames
‏‏300 مرحله
‏بازی اختلاف تصاویر 'کاراگاه باش' از نوع بازی های معمایی است که در آن دو تصویر به شما نشان داده می شود و شما باید تفاوت های بین آن ها را پیدا کنید. این تفاوت ها بین 3 تا 8 عدد می باشد و گاهی مراحل آنقدر سخت می شوند که ممکن است چندین بار برای حل آن تلاش کنید. برای اینکه بازی جذاب تر شود تنها 2 دقیقه وقت برای حل هر مرحله در اختیار شما گذاشته شده است. اما نگران نباشید، شما می توانید از دکمه راهنمایی کمک بگیرید. و یا اینکه مجددا برای حل آن مرحله تلاش کنید.
‏با حل هر مرحله مقداری سکه به شما پاداش داده می شود که با آن می توانید مراحل سخت را سریع تر رد کنید.
‏همچنین می توانید هر 6 ساعت یک بار گردونه شانس را بچرخانید و سکه های بیشتری پاداش بگیرید.
‏می خواهید مغز خود را به چالش بکشید؟ منتظر چه هستید، بازی اختلاف تصاویر کاراگاه باش را نصب کنید، نور صفحه را بالا برده و به دنبال اختلاف ها باشید. تفاوت ها گاهی کوچک و گاهی بزرگ هستند. شاید بعضی ها را بتوانید به سختی پیدا کنید، اما مطمئن باشید آن ها همانجا جلوی چشمان شما هستند.
‏توجه: این نسخه 1 برنامه است. اگرچه ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا بهترین تجربه کاربری را در اختیار شما بگذاریم، اما سپاسگذار خواهیم بود اگر کم و کاستی های برنامه را از طریق ایمیل و یا سایت به اطلاع ما برسانید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده