خانه برنامه آموزشی
400 واژه ضروری تافل (کدگذاری شده)

400 واژه ضروری تافل (کدگذاری شده)

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه اموزشی لغات جادویی
‏‏گاهی با شکستن یک کلمه می توان به قسمتی آشنا رسید که به خاطر سپردن ان کلمه را برای ما راحت می کند و گاهی نیز با اضافه کردن بخشی به ان. گاهی کلمه مورد نظر شبیه به کلمه ای در زبان مادری یا گویش های ترکی، لری، شمالی… می باشد که ما را در به خاطر سپردن ان کلمه کمک می کند. البته می توان گاهی مثال های خنده دار و طنز و عجیب نیز از کلمه ی مورد نظر ایجاد کرد. پیدا کردن الگوهای جذابی که کلمه مورد نظر را در ذهن ما حک کند اساس این روش است! نتیجه کار شگفت انگیز است! لغاتی که به این روش به خاطر سپرده شود هرگز تا سالیان سال فراموش نخواهند شد! این مجموعه برای تمامی افراد با هر سطح زبانی که از روش های معمولی کلافه شده اند یا قصد شرکت در ازمون های تافل، کارشناسی ارشد و … را دارند به شدت توصیه می شود.
‏نمونه ای از لغات کدبندی شده با این روش:
‏Incomptent
‏معنی: بی کفایت- بی مهارت
‏کد: این کمپانی، افراد بی کفایت زیادی نیز دارد.
‏Trend
‏معنی: گرایش- روند- جهت
‏کد: ترن، جهت حرکت خود را تغییر داد.
‏Inhibit
‏معنی: جلوگیری کردن- مانع شدن
‏کد: این هیبتی که من دیدم مانع از کتک خوردن تو می شود.
‏کدینگ، کدبندی، کدگذاری، رمزگذاری، سرنخ، لغات 400 واژه ضروری تافل، کدینگ 400 تافل، لغات تافل، انگلیسی، لغات انگلیسی، لغات پرتکرار
‏‏رفع مشکلات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟