استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ورزشی
MUTV – Manchester United TV

MUTV – Manchester United TV

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Manchester United Limited
‏‏معرفی اپلیکیشن جدید منچستر یونایتد (MUTV)
‏باشگاه شما , کانال شما - برنامه های منچستر یونایتد محبوبتان را زنده و طبق در خواست با اپلیکیشن MUTV مشاهده کنید.
‏محتوای برنامه شامل :
‏قسمت MATCHDAY LIVE : فعالیت زنده بازی را به همراه مصاحبه ها , تحلیل های کارشناسی و پوشش زنده رادیویی برای هر یک از بازیهای منچستر یونایتد در لیگ جزیره , جام FA Cup , جام EFL Cup و رقابت های اروپایی دنبال کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏قسمت FIRST TEAM ACTION : کلیه فعالیت های اولین تیم جدول زمان بندی بازیها را به همراه سایه روشن های بازی و بازپخش های کامل بازی مشاهده کنید.
‏قسمت TOUR LIVE : نگاهی گذرا به تیم و امضای قراردادهای جدید در امتداد فعالیت های هر فصل , با پوشش زنده از بازیهای پیش فصل داشته باشید.
‏قسمت RESERVES AND ACADEMY LIVE : ستارگان آینده را با پوشش زنده منحصر به فرد به همراه جدول آکادمی و بازیکنان ذخیره تماشا کنید.
‏قسمت BEHIND THE SCENES : به قهرمانان تان نظیر پوگبا , لوکاکو , راشفورد و سایر بازیکنان وابسته نزدیکتر شوید. با دسترسی منحصر به فرد MUTV و مصاحبه ها در اولد ترافورد و مجموعه ورزشی تمرینی AON.
‏قسمت MOURINHO'S PRESS CONFERENCE : دیدگاهها و نظرات خوزه مورینیو را پیش از بازیهای منچستر یونایتد با پوشش زنده اختصاصی از نشست های خبری سرپرستان تیم ها بیابید.
‏قسمت WEEKLY SHOWS : نمایش های منظم MUTV شامل نمایش Paddy Crerand و Thursday Focus و Countdown to Kick Off و Big Match De-Brief و United in Press را تماشا کنید.
‏قسمت AWARD WINNING DOCUMENTARIES : دسترسی پیشگامانه به سریال ها و مستنداتی که به معرفی سرپرست ها , بازیکنان , اسطوره ها و هواداران مشهور , شامل مجموعه های Paddy Meets (نمایش های پدی کرراند) , Sporting reds , مستند When the Floodlights Fade و نمایش Celebrity Reds توسط اندی گلدشتاین ، می پردازند.
‏ویژگی های برنامه :
‏پخش زنده ٢٤/٧ (٢٤ ساعته / ٧ روز هفته) : درون مایه باشگاه کل روز , هر روز , با پخش زنده MUTV در دسترس است.
‏ویدیوهای درخواستی : با قسمت محتوای طبق درخواست , برنامه های مورد علاقه منچستر یونایتد تان را در هر زمان که مایلید دریافت کنید.
‏هشدارها را به من یادآوری کن : اطمینان حاصل کنید که هیچگاه محتوای مورد علاقه تان برای محتوای آتی , به وسیله تنظیمات remind me alerts , را از دست نمی دهید.
‏پخش در تلویزیون : هر گونه پخش زنده یا محتوای ویدیویی درخواستی را با بهره گیری از عملکرد Chromecast روی تلویزیونتان مشاهده کنید.
‏مشاهده تمام صفحه : بسادگی صفحه نمایشی دستگاه خود را بچرخانید تا هر گونه محتوایی را در حالت تمام صفحه مشاهده کنید.
‏نزدیک تر شوید ...
‏دانلود و استفاده از این برنامه منوط به شرایط و ضوابط خاصی می باشد.
‏سیاست حریم خصوصی : http://www.manutd.com/privacy
‏شرایط و ضوابط : http://apps.manutd.com/eula
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏ما برای بهبود تجربه برنامه MUTV شما برخی از پیشرفت ها را انجام داده ایم
‏با تشکر از شما برای همه بازخورد!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده