برنامه های ورزشی

پیگیری اخبار دنیای ورزش و تماشای رقابت های ورزشی پای ثابت روزمره ی خیلی از ماست و در صدر آن هم فوتبال قرار دارد. کمتر کسی پیدا می شود که درمورد فوتبال چیزی نداند و طرفدار حداقل یکی از تیم های معروفی مثل استقلال، پرسپولیس، آث میلان، اینتر میلان، یوونتوس، بارسلونا، رئال مادرید و… نباشد. البته این محبوبیت تنها به فوتبال خلاصه نمی شود و چه ورزش های توپی و چه غیر توپی، چه ورزش های تیمی و چه انفرادی در سراسر دنیا طرفداران خاص خودشان را دارند.

اگر شما هم به اخبار دنیای ورزش، خصوصاً فوتبال، علاقه مندید در دسته بندی ورزشی می توانید اپلیکیشن هایی را پیدا کنید که اخبار داغ ورزشی را در اختیارتان می گذارند. از جدول های رده بندی لیگ های مختلف فوتبال و نقل وانتقالات بازیکنان گرفته تا پیش بینی مسابقات مختلف و پوشش اخبار رویدادهایی مثل المپیک یا مسابقات آسیایی و اروپایی. عموم این اپلیکیشن ها در حوزه ی فوتبال فعالیت می کنند ولی با کمی جست وجو می توانید برنامه هایی که ورزش های دیگر را هم پوشش می دهند پیدا کنید.

گروه دیگری از اپلیکیشن های این دسته به شما در انجام دادن تمرینات ورزشی کمک می کنند. اگر به دنبال تناسب اندام و لاغری هستید یا حتی خیلی حرفه ای می خواهید روی پرورش اندام کار کنید، می توانید از این گروه استفاده کنید. این اپلیکیشن ها تمرینات متنوع ورزشی در اختیار شما می گذارند و در هر سطحی که باشید می توانید با استفاده از آن ها به اندامی مناسب و هیکلی ورزشکاری برسید.

اگر ورزشکار هستید یا به دنیای ورزش علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم حتماً دسته بندی برنامه‌های ورزشی مایکت را چک کنید!

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟