استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Bunker: Escape room games

Bunker: Escape room games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۸
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Escape Room Games: ERG
‏‏پس از یک تصادف وحشتناک در جاده، به دلایلی نامعلوم، شخصیت اصلی به جای بیمارستان، خود را در پناهگاهی زیرزمینی می بیند که شبیه خانه ای مرموز است که یک دیوانه در آن زندگی می کند. در بازی به عنوان شخصیت اصلی باید آیتم هایی را پیدا کنید که در عبور از معماهای دشوار به شما کمک کنند و وظیفه اصلی شما فرار از زندانی است که یک دیوانه شما را در آن زندانی کرده است. از زندان آزاد شوید، بازی تلاش و پازل به زبان روسی. همه ما عاشق بازی های ماجراجویی، بازی های راهپیمایی و بازی های کوئست هستیم. این بازی به ما اجازه می دهد تا زیبایی های این سبک را به طور کامل تجربه کنیم. آیا بازی های ترسناک و ترسناک را دوست دارید، این تلاش برای شماست!
‏از اتاق فرار کنید، از تمام مهارت ها و منطق خود در بازی پازل استفاده کنید، آزمایش ها را یکی یکی پشت سر بگذارید و تسلیم ترس ها و تردیدها نشوید. تلاش ماجراجویی شما را به یک ماجراجویی طولانی با خط داستانی بسیار جالب می کشاند. این یک بازی بقا واقعی است! اگر عاشق ترس و وحشت هستید، مطمئناً از زحمات ما قدردانی خواهید کرد.
‏با حل کارهای دشوار به خروج از زندان کمک کنید، اشیاء پنهان را پیدا کنید، از آنها استفاده کنید و باید خودتان چند مورد کلیدی را جمع آوری کنید. بسیاری از معماهای جدید پشت هر در قفل شده پنهان شده اند و همه آنها شما را مجبور می کنند منطق را روشن کنید و تفکر غیر استاندارد را به کار ببرید. وحشت از آنچه اتفاق می افتد باعث می شود موهای سر شما حرکت کند. از اتاق فرار کن و به یاد داشته باشید: پناهگاه اشتباهات را نمی بخشد!
‏اگر در بن بست هستید و هیچ گزینه ای برای نجات ندارید، از اشاره استفاده کنید. ممکن است از اتفاقی که در حال رخ دادن است احساس سرگیجه داشته باشید، اما فقط نترسید! رستگاری هست! و جایی در همین نزدیکی است! برای مقابله با ماموریت های پیچیده و گیج کننده آماده شوید. همه رازها را حل کنید، مصنوعات را پیدا کنید، آنها را کاوش کنید.
‏این بازی دارای مواردی است.
‏دانلود از Google Play کاملا رایگان است.
‏شما می توانید به صورت آفلاین، بدون اینترنت بازی کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Parsa .exe.
٢٩ بهمن ١٤٠١

مرحله ۲ باید چیکار کنم لطفا بگین

۰ ۰
🇦 🇲 🇮 🇷
٧ بهمن ١٤٠١

ارزش دانلود داره و واسه یکبار هم شده تجربه کنید ولی مراحل بازی کمه فقط 4مرحله‌س و آخرش دقیق نفهمیدم چیشد یهو اون یارو اومد سوزن بهم زد و تموم شد😕به هر حال نصب کنید

۲ ۱
سجاد
٢٤ دی ١٤٠١

خیلی بده میری داخلش صفه سیاه می شه ومیر بیرون

۲ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده