خانه برنامه آموزشی
دفتر برنامه ریزی کنکور Maze

دفتر برنامه ریزی کنکور Maze

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۷
حجم۲۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Mazeapp Team
‏‏اپلیکیشن مِیز اولین اپلیکیشن ارتباط میان مشاور و دانش آموز برای کنکوری هاست. در این اپلیکیشن امکان ثبت برنامه روزانه از طرف دانش آموز وجود دارد و همزمان مشاور نیز می تواند با استفاده از اپلیکیشن اطلاعات دانش آموز را مشاهده نماید.
‏گزارش هفتگی، ماهانه، جامع و به تفکیک دروس از دیگر ویژگی های اپلیکیشن میز می باشد. در این گزارش ها دانش آموز و مشاور می توانند روند پیشرفت را مشاهده نمایند و نسبتی که درس های مختلف را دانش آموز مطالعه کرده ببینند.
‏این اپلیکیشن ابزار مناسبی برای مشاورهاست تا همه اطلاعات مربوط به یک دانش آموز را یک جا داشته باشند و در صورت نیاز برای هر گزارش ثبت شده نظر ثبت کنند. همچنین مشاوران این امکان را دارند که برنامه کامل دانش آموزان را در اپلیکیشن به صورت پیام برایشان ارسال نمایند.
‏‏* اضافه شدن قسمت برنامه ریزی برای آینده 
‏* اضافه شدن سرفصل دروس 
‏* بهبود قسمت مشاوره 
‏* بهبود گزارش عملکردها  
‏* دیگر تغییرات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟