استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
دفتر برنامه ریزی کنکور تراز

دفتر برنامه ریزی کنکور تراز

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳.۱-myket
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۵
تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۰۳
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده تیم تراز
‏‏اپلیکیشن تراز اولین اپلیکیشن ارتباط میان مشاور و دانش آموز برای کنکوری هاست. در این اپلیکیشن امکان ثبت برنامه روزانه از طرف دانش آموز وجود دارد و همزمان مشاور نیز می تواند با استفاده از اپلیکیشن اطلاعات دانش آموز را مشاهده نماید.

ویدئو معرفی برنامه

‏گزارش هفتگی، ماهانه، جامع و به تفکیک دروس از دیگر ویژگی های اپلیکیشن تراز می باشد. در این گزارش ها دانش آموز و مشاور می توانند روند پیشرفت را مشاهده نمایند و نسبتی که درس های مختلف را دانش آموز مطالعه کرده ببینند.
‏این اپلیکیشن ابزار مناسبی برای مشاورهاست تا همه اطلاعات مربوط به یک دانش آموز را یک جا داشته باشند و در صورت نیاز برای هر گزارش ثبت شده نظر ثبت کنند. همچنین مشاوران این امکان را دارند که برنامه کامل دانش آموزان را در اپلیکیشن به صورت پیام برایشان ارسال نمایند.
‏‏اضافه کردن صندوق پیام،اطلاع رسانی بروزرسانی اپلیکیشن و بهبود رابط کاربری

نظرات و امتیاز ها

۲۰۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mjj
٥ روز پیش

برنامه‌ی خوبیه ولی خیلی جای بهتر شدن داره. خوب بود اگه یه سری برنامه‌ی غیر شخصی‌سازی شده مطابق با آزمون‌های آزمایشی مختلف می‌داشت که آدم راحت از اونجا چک کنه و خودش رو منطبق کنه. برای فعالیت‌هایی که میشه اضافه کرد که بعدا انجامشون داد، حتما باید ساعتش رو هم تعیین کنی که این خوب نیست، چون شاید کمتر یا بیشتر از اون تایمی که قبلا وارد کردیم زمان ببره. جزئیات بخش‌های جدول هم اگه بیشتر بود خیلی خوب می‌شد، مثلا لازم نبود برای دیدن سر فصل یه فعالیت، حتما روش کلیک کنی و جزئیات رو ببینی. فعلا به خا…

۱ ۰
پارسا ترکمن
٢٣ بهمن ١٤٠١

خیلی بدرد نخور است بعد براش پول هم میخوای صفر برای این برنامه زیاده برای اینکه نظرم را قبول کند این ستاره را دادم👎👎👎👎

۲ ۳
hope
٢٢ بهمن ١٤٠١

‏✗ نیاز به اینترنت

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

کاربردی برای دانش‌آموزان