خانه برنامه کاربردی
یونیتی

یونیتی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۲۹
تعداد نظرات۷
سازنده محمدرضا شهبازی
نسخه۱.۰.۰.۳
حجم۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۳/۱۱/۲۱
‏‏تبدیل واحد یونیتی صرفاً برای تبدیل واحد کمیتهای مختلف در سیستمهای جدید، قدیمی و بین المللی طراحی و توسعه داده شده است و علاوه بر سادگی و روانی از نظر اجرا و گرافیکی، حافظه بسیار اندکی را استفاده میکند و پس از خارج شدن بصورت اتوماتیک حافظه آزادسازی میشود.
‏.
‏طی مطالعات گسترده در راستای شناسایی مهمترین واحدهای مورد نیاز ، تا حد امکان از درج واحدهایی که استفاده زیاد و عمومی ندارند پرهیز شده و در این صورت کاربر دچار سردرگمی نخواهد شد و همچنین روانی و سرعت برنامه افزایش یافته.
‏تبدیل واحد یونیتی اولین برنامه تبدیل واحد میباشد که در یک لحظه مقدار کمیت مورد نظر را در واحدهای مختلف بصورت زیبا و روان نمایش میدهد و نیاز به انتخاب فیلدهای مختلف نیست.
‏فقط وارد برنامه شوید، کمیت مورد نظر را انتخاب و مقدار آن را وارد کنید و به سرعت معادل آن را در واحدهای مختلف ببینید.
‏.
‏شایان ذکر است که این پکیج اولین برنامه منتشر شده به صورت رسمی از بنده میباشد پس از شما کاربران گرامی انتظار میرود کاستی های موجود را عفو فرمایید و با انتقادات و پیشنهادات مفیدتان مرا در این راه دلگرم کنید.
‏همچنین اگر این برنامه مورد پسند واقع شد با دادن 5 ستاره و نظر ارزشمندتان در مارکت مایکت از آن حمایت بفرمایید.
‏.
‏منتظر برنامه های دیگر و آپدیت های مفید از بنده باشید ...
‏‏-اضافه شدن انیمیشن.
‏-اضافه شدن دو کمیت .
‏- بهینه سازی.
‏-رفع مشکلات جزئی.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟