استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Amazing Frog Flying Spide Hero

Amazing Frog Flying Spide Hero

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۴
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Alliancegamezone
‏‏Alliance Game Zone یک بازی جالب قهرمان وب شگفت انگیز را برای شما به ارمغان می آورد. Super power Rope hero 2021 جهان باز وگاس Crime City.
‏این بازی فوق العاده شگفت انگیز Flying Spider قهرمان بازی اکشن 2021 برای افسانه های Game Fly Hero است. ما می‌گوییم به شما در این بازی آینده‌نگر جهان باز شهر برفی و بازی نجات ابرقهرمانی خوش آمدید. اگر می‌خواهید مهارت‌های ابرقهرمانی خود را بررسی کنید، بیایید و این بازی Snow power hero را انجام دهید و شانس تبدیل شدن به مرد طناب قرمز افسانه‌ای فوق‌قهرمان را داشته باشید. این برای عاشق بازی SuperHero است. شما باید دقیقاً همان کاری را انجام دهید که از یک ابرقهرمان شهر قرمز پرواز می کند. جلوی وقوع سرقت بزرگ شهر باز را بگیرید قهرمان پلنگ بد به حمله گانگستری میامی حمله متقابل کنید و مطمئن شوید که هیچ جهشی وجود ندارد همچنین با گشت زنی مداوم در شهر جنایت به این نبرد جنایی پایان دهید. Amazing Frog Rope Web Hero و power Flying hero 2021 را بازی کنید و به ما نشان دهید که چقدر پتانسیل در خود دارید.
‏این بازی ابرقهرمانی Spidy 2021 در بازی های ابرقهرمانی Fly است همچنین بازی قهرمان Rope power Red اولین بار در تاریخ جهان باز وگاس معاون سیتی. Super Rope Web برای جلوگیری از جنایت و کمک به مردم وارد شهر رویایی وگاس شده است. هیولاهای بزرگ آهنی شهر Super Pure us را اشغال کرده اند و زمان آن است که Super Web Hero آنها را شکست دهد و آنها را از جهان بیرون کند. گانگسترها، مافیا همچنین اراذل و اوباش و جنایتکاران بر شهر سایه حکومت می کنند که باید آنها را متوقف کنید و با توانایی ها و استراتژی های فوق العاده خود آنها را شکست دهید. قهرمان Mad Slap Flying Red و باند تیرانداز سوم شخص ابرقهرمان بد او که سعی دارند بر شهر فرودگاهی وگاس حکومت کنند و سعی در گسترش وحشت، وحشت و جنایت کنند، در حال افزایش است. شهروند بی گناه در معرض خطر جدی است اگر شما علاقه مند به نقش آفرینی مدل قهرمان قورباغه نینجا و قهرمان وب فلای هستید، مهارت های قهرمانانه وب خود را با نجات مردم و نجات شهر جهان باز نشان دهید همچنین تمام اهداف را یک به یک تکمیل کنید، می توانید یک سوپر باشید. شهر جهان باز Flying Web Hero of Pure سبز رنگ. شخصیت‌های قوی در این بازی دشمن هستند مانند قهرمان طناب و قهرمان پلنگ که افراد را بالا می‌برند و وانت‌های نقدی بانک را غارت می‌کنند و همچنین طلا و پول الماس را می‌دزدند. شما می توانید تمام تبهکاران گانگستری واقعی و واقعی و جنایتکاران گانگستر قوی میامی را شکست دهید. شهر جهان باز در خطر است زیرا این جنایتکاران خطرناک سعی می کنند این شهر برفی را نابود کنند و مردم بی گناه منتظر قهرمان قدرتمند و پرانرژی هستند تا به آنها کمک کند و از آنها محافظت کند. پس آیا جرات دارید وارد شهر جهان باز شوید؟ اجازه ندهید این هیولاهای مافیایی گانگستری، فلش بد سیاه و جنایتکاران، سرزمین امن را اشغال کنند.
‏این فقط یک نبرد نیست، یک نبرد جنگی فلش علیه مافیا و قهرمانان بد جنایتکاران و تروریست ها است. اگر عاشق Super Rope و Frog Web Hero هستید و می‌خواهید از شخصیت هیجان‌انگیز لذت ببرید، به شما خوش آمد می‌گوییم دنیای باز Amazing Frog Rope Web Hero: power Flying hero 2021.
‏احساس واقعی پرواز و شهر بازی واقعی را در محیط شهر مخفی سه بعدی دریافت کنید. . مهارت‌های عنکبوتی ابرقهرمانی شما می‌تواند به بسیاری از مردم و جامعه در برابر این مهاجمان وحشیانه خطرناک کمک کند.
‏پس از جنگ فلش مافیای شهر جنایت، ابرقهرمان ربات پرنده با کمک قدرت‌های ابرقهرمانی وب طناب وحشی برای مأموریت‌های نجات آماده است. پسر بزرگ وب و ابرقهرمان در حال پرواز با ماموریت نجات شهر قهرمان اصلی فله اینجا برای دوستداران بازی های چند سوپر قهرمان با Multi web Hero Crime City Battle است. قهرمان فله ای جهش یافته که با شهر شروع شده است توسط شیطان ها و گانگسترهای هیولای قورباغه مورد تهاجم قرار گرفته است! ابرقهرمان وب از آسمان سیاه و آبی عمیق برای کمک و نجات در شرایط جنگی عجیب برخاسته است. در بازی قهرمانان وب، بازی نجات بقا، ابرقهرمان سبز شما باید این ابرشرورها را که دارای قدرت های فوق العاده Shadow جهش یافته هستند، شکست دهد. دشمنان سایه شما فانی و قدرت شما نامحدود هستند. جلوی جنایتکارانی را بگیرید که می خواهند مانند گانگسترهای قهرمان فلش در جامعه حرکت کنند و زمان آن فرا رسیده است که به یک قهرمان باورنکردنی اسپایدی تبدیل شوید و آنها را نابود کنید.
‏ما برای بازخورد شما ارزش قائل هستیم این بازی به روز خواهد شد. با توجه به خواسته ها و خواسته های شما فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این بازی ابرقهرمانی بنویسید و با تشکر ارزیابی کنید.
‏‏>> پلیر اصلاح شده با بافت های جدید
‏>> کنترلرهای صاف
‏>> ابرقهرمان اصلاح شده
‏>> تغییر به سطوح جالب
‏>> اضافه شدن ابرشرورهای جدید
‏>> تغییر مکان Gui
‏> > اضافه شدن سطوح جدید
‏>> حذف اشکالات جزئی
‏>> کاراکترهای بازیکن جدید
‏>> سطوح جدید اضافه شد
‏>> اضافه شدن وب های پرنده جدید

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده