خانه برنامه خرید
MidasBuy - Topup BC & UC | Free redeem code& gifts

MidasBuy - Topup BC & UC | Free redeem code& gifts

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده CrazyApps.inc
طرفداران پابجی موبایل به خوبی از ساز و کار سیستم اقتصادی این بازی با خبر هستند، اما چرا برخی از بازیکنان آیتم های بیشتری دارند و چطور میشود آیتم های پولی را به شکل رایگان دریافت کرد، امروز در مایکت یک اپلیکیشن اندرویدی به شما معرفی میکنیم که تمام این کارها را برایتان انجام میدهد.

اپلیکیشن MidasBuy

این اپ یک مرجع جامع پیرامون بازی پابجی است، هرچیزی که به آن نیاز دارید اینجا در اختیارتان قرار دارد، بعد از اینکه یک حساب کاربری ساختید پیشنهادهای روزانه ای از اسکین ها و پکیج ها به شما داده خواهد شد.
میلیون ها بازیکن از سراسر دنیا از خدمات این اپ اندرویدی برای اضافه کردن اعتبار یو سی به بازی اضافه استفاده می کنند، طبق گفته سازنده در آینده پشتیبانی از عناوین دیگری هم اضافه خواهد شد.
پشتیبانی از خرید درون برنامه ای و آیتم های رایگان جز ویژگی هایی است که با استفاده از آن میتوانید کیف پول بازی خود را شارژ کنید، پشتیبانی  ساعته و در دسترس بودن برای کشورهای مختلف از ویژگی های جذابی است که به آن دسترسی دارید.
سازندگان اپلیکیشن در توضیحات وبسایت خود اشاره کرده اند که هیچ مسُعولیتی بابت محتوای ارائه شده ندارند اما به شکل شبانه روزی در خدمت شما هستند و به شما مشورت میدهند، به این نکته قبل از خرید توجه داشته باشید.

بدست آوردن یو سی پابجی 

برای اینکه بتوانید از این واحد پولی استفاده کنید باید در رویدادهای مختلف شرکت کرده و جوایز را بدست آورید، برخی از جوایز فقط مدت محدودی در دسترس هستند که در اینجا می توانید آن ها را بدست آورید، البته توقع نداشته باشید که همه پاداش ها به شکل رایگان به شما تعلق بگیرد.

ویژگی های این نرم افزار 

هرآنچه که برای پابجی لایت و نسخه های مختلف این عنوان نیاز دارید اینجا پیش رویتان قرار دارد، از آموزش گرفته تا جوایز ارزنده، لیست کامل این قابلیت ها را در زیر میتوانید ببینید:
جزئیات مسابقات آنلاین
جوایز متنوع برای کشورهای مختلف
دسترسی آسان
هدایای ویژه
بهترین نقاط برای لندینگ
آموزش مفاهیم بازی
Loading speed has been increased and ads problem also fixed update for new features
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟