خانه برنامه تناسب اندام
تناسب اندام تنسا

تناسب اندام تنسا

بدنت رو بشناس!

تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Aurora
‏‏به کمک تنسا صاحب اندامی زیبا و متناسب شده و به سلامتی خود بیش تر اهمیت دهید... (رایگان!)
‏آیا از شاخص توده بدنی خود و طبقه بندی که در آن قرار می گیرید، خبر دارید؟ درصد چربی بدن شما چقدر است؟ آیا میزان کالری روزانه مورد نیاز برای حفظ وزن فعلی، کاهش و یا افزایش وزن خود را می دانید؟ تعداد قدم های روزانه شما چقدر است؟ همه این ها و بیش تر در این برنامه درنظر گرفته شده اند.
‏این برنامه به شما کمک می کند تا با وارد کردن اطلاعات، از وضعیت سلامتی خود با خبر شده و تصویری از سلامتی خود داشته باشید. از جمله درصد چربی بدن، میزان بافت چربی در مقایسه با بافت غیر چربی، شاخص توده بدنی (BMI)، نسبت کمر به قد (WHR) و وضعیت انرژی بدن مثل میزان کالری مورد نیاز روزانه برای حفظ وزن، افزایش تدریجی یا سریع وزن و یا کاهش تدریجی یا سریع وزن.
‏نکته مهم اینکه در این برنامه تمامی اطلاعات هم برای آقایان و هم خانم ها به صورت اختصاصی تهیه شده است. همچنین این برنامه هم با واحد های متریک (سانتی متر و کیلوگرم) و هم با واحد های غیر متریک (فوت، اینچ و پوند) سازگار است.
‏‏رفع ایراد و بهبود های عملکردی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟