استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Cat Game - The Cats Collector!

Cat Game - The Cats Collector!

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸۷.۰۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۶
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۷
حجم۱۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Mino Games
‏‏Cat Game زیباترین بازی گربه مجازی است! از گرافیک kawaii گرفته تا گیم پلی شایان ستایش، هر فرصتی داشته باشید از بچه گربه های خود مراقبت خواهید کرد! میلیون ها نفر به Cat Game دو پنجه پشمالو داده اند! 🐾

ویدئو معرفی بازی

‏بازی گربه ساده و در عین حال بسیار اعتیادآور است! برای بازی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که انواع مختلف گربه های زیبا و منحصر به فرد را جمع آوری کنید و برای آنها خانه بسازید. آکا: برج گربه خودتان! می‌توانید خانه‌های زیبا را با ایجاد اتاق‌های شخصی‌سازی‌شده تزئین کنید و گربه‌های زیبای جدید را باز کنید تا هر روز آن‌ها را پر کنید.
‏گربه‌های معمولی، گوتیک، کمیاب، تک‌شاخ، سیامی، توریستی، کرکی، ایرانی، کالیکو، گربه‌های فرشته و خیلی بیشتر! شما حتی می توانید گربه های افسانه ای را باز کنید! بیش از 900 مورد وجود دارد که می توانید جمع آوری کنید! 💫
‏● رویدادهای ویژه را بازی کنید و گربه‌ها و جوایز انحصاری کسب کنید
‏● برای طراحی زیباترین اتاق‌ها در مسابقات شرکت کنید
‏● برای کسب سکه، بازی‌های سرگرم‌کننده و اعتیادآور را انجام دهید
‏● به یک باشگاه بپیوندید و با خود بازی کنید دوستان
‏● برای دریافت جوایز انحصاری در تابلوی امتیازات رقابت کنید
‏● ماموریت ها و مسابقات روزانه!
‏● هر هفته چیز جدیدی وجود دارد!
‏🏠 برج گربه خود را تزئین کنید
‏ایجاد کنید و یک برج گربه شایان ستایش را برای زندگی همه بچه گربه های خود شخصی سازی کنید! شما حتی می توانید برج را به یک هتل گربه کامل تبدیل کنید! مهارت های طراحی داخلی و چشمان خود را برای دکوراسیون شایان ستایش امتحان کنید. بازی با تزئینات کافه گربه شایان ستایش مانند:
‏● گیاهان
‏● نیمکت ها
‏● اسباب بازی های گربه
‏● پنجره ها
‏● طبقه رقص
‏● قلعه های شنی
‏● مبلمان حیوانات شایان ستایش
‏● و موارد دیگر!
‏شما می توانید تم ها و حالات مختلف را مطابق با سلیقه خود ایجاد کنید! دهه 70، ساحل، باشگاه رقص، مزرعه، زیر آب یا خانواده سلطنتی. اگر از تخیل خود استفاده کنید، امکان ایجاد دنیای حیوانات کاوایی خود بی پایان است!
‏💖 با دوستان بازی کنید
‏Cat Game شبیه ساز بازی حیوانات عالی برای بازی با دوستان است! با ایجاد فضاهای مشترک با دوستان خود با پنجه های دوستانه همکاری کنید. حتی می‌توانید با طراحی بهترین اتاق گربه در مسابقاتی شرکت کنید که در آن رقابت می‌کنید!
‏حتی می‌توانید با دوستداران گربه در سراسر جهان بازی کنید! بازی Cat بهترین راه برای پیدا کردن دوستان پشمالوی جدید و معاشرت در کلوپ های جدید است!
‏به رویدادهای منظم در طول سال وارد شوید که در آن می توانید گربه های کمیاب منحصر به فرد و جوایز ویژه کسب کنید! با انجام بازی های کوچک، سطوح چالش برانگیز جدید را باز کنید!
‏در بازی‌های بی‌وقفه با موضوع گربه‌ها شرکت کنید، مانند:
‏● تتریس
‏● Bubble Pop
‏● چرخش سبد
‏● و موارد دیگر!
‏✨ THE بازی حیوان خانگی مجازی مورد علاقه جهان
‏میلیون ها دوستدار حیوانات گربه جلف گربه بازی گربه را به دلیلی انجام می دهند! بازی Cat برای بچه‌ها، علاقه‌مندان به گربه‌های دیوانه، علاقه‌مندان به Kawaii، دوستداران برنامه‌های زیبا و هرکسی که می‌خواهد زمان را به شیوه‌ای خزدار و شایان ستایش بگذراند، عالی است! این یک کافه گربه مجازی در جیب شماست! شما هرگز نمی خواهید بازی را متوقف کنید.
‏گربه های آینده شما اکنون در انتظار شما هستند! پنجه های خود را روی کار بگذارید، با دوستان و کلوپ ها بازی کنید، و جذاب ترین بازی گربه، بازی گربه را امروز به صورت رایگان دریافت کنید!
‏‏• تغییرات Backend برای افزایش ثبات
‏• تغییرات برای ویژگی های آینده

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
‌ثنا‌‌🙃
٨ مهر ١٤٠١

‌خوب‌بود‌‌عاشق‌گربه‌ام

۱ ۰
ستایش
٦ بهمن ١٤٠٠

بهترین بازی از نظر من چون من گربه رو خیلی دوست دارم و انیمه هم خیلی دوست دارم من ۵ ستاره به این بازی میدم.

۲ ۰
Ender Cat 🐱
٣ فروردین ١٤٠٠

چی کار کنم مننننن ؟ بگین لطفا بلد نیستمممم

۲ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده