خانه برنامه ابزارهای کاربردی
My Data Manager - Data Usage

My Data Manager - Data Usage

تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۹۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده App Annie Basics
‏‏My Data Manager - Data Usage نرم افزاری کاربردی بررسی میزان مصرف دیتا برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. شما به کمک این ابزار کاربردی می توانید مدیریت کاملی بر روی ارسال و دریافت داده های گوشی و تبلت اندرویدی خود داشته باشید.
‏این نرم افزار بهترین برنامه برای کمک به شما بوده و شما با استفاده از آن توانایی این را خواهید داشت که میزان مصرف داده های تلفن همراه خود را کنترل نموده و اگر از تلفن های دائمی استفده می کنید صرفه جویی قابل توجهی را در قبض ماهیانه (شارژ مصرفی) تجربه خواهید کرد. با استفاده از این برنامه دیگر به نرم افزار های نا کارآمد گذشته نیازی نخواهید داشت.
‏ اگر شما نیز از مصرف بی دلیل بسته های اینترنتی خود عصبانی شده اید می توانید با کمک این برنامه استفاده از داده های خود را پیگیری کنید. این برنامه به شما اجازه میدهد تا نظارت کاملی بر روی منابع استفاده کننده از دیتا داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که هزینه های غیر ضروری برای تبادل اطلاعات در اینترنت بدون درخواست خودتان پرداخت نکنید. در این برنامه شما می توانید مقدار اینترنت مصرفی خود را بر روی نمودار میله ای برای هر ماه بطور جداگانه مشاهده کرده و هنگام اتصال به اینترنت نیز میزان دریافت و ارسال خود را ببینید. نقظه قوت این اپلیکیشن امکان مدیریت دیتای مصرفی خانواده و دوستان در یوزر های مختلف است.
‏ویژگی های My Data Manager - Data Usage
‏- نظارت بر استفاده از داده های خود در تلفن همراه ، Wi-Fi و رومینگ
‏- اشتراک گذاری برنامه با افراد استفاده کننده از اینترنت
‏- مدیریت داده ها در سراسر دستگاه های متعدد
‏- مشاهده نرم افزار هایی که بیشترین استفاده از اینترنت را در دستگاه شما دارند
‏- مشاهده تاریخچه مصرف اینترنت در دستگاه برای کنترل میزان مصرف و صرفه جویی
‏- تنظیم هشدار برای جلوگیری از مصرف بیش از اندازه
‏- صرفه جویی در هزینه با جلوگیری از ارسال و دریافت دیتا
‏- کاملا رایگان
‏‏ممنون از شما برای استفاده My Data Manager! در انتشار جدید:
‏* بهبود عملکرد و ثبات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟