How to Make Origami

چگونه اریگامی درست کنیم؟

Mobilicos

نسخه: ۱.۰.۵۰

آموزشی

آموزشی

دانلود

۹۲ نظر

حجم

توضیحات

بستن   

تغییرات در نسخه جدید

    Some bugs fixed

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

در رسانه

اریگامی یک هنر سرگرم‌کننده‌ی ژاپنی به شمار می‌آید. با تا کردن کاغذ می‌توانید حجم‌های بسیار زیبا و دوست‌داشتنی از جانوران اهلی و درنده، پرندگان، پروانه‌ و ماهی، گل‌ها و هر آن‌چه می‌پسندید را درست کنید و از کار خود لذت ببرید. برنامه ساده و آسان است و کاربر تنها کافیست فرمان‌ها را پله به پله پی بگیرد.
در این روزهای گرم تابستان در کنار کارها و گرفتاری های مختلف، ساختن اوریگامی می تواند برایتان سرگرم کننده باشد. اوریگامی به افزایش تمرکز و خلاقیت شما کمک می کند و ساعت ها می توانید با ساخت اشکال مختلف مشغول شوید. در فضای اینترنت آموزش های مختلفی از اوریگامی های مختلف ارائه شده است اما با داشتن یک اپلیکیشن و تکه هایی از کاغذ می توانید در هر لحظه و هر جا به ساخت و یادگیری اوریگامی های مختلف بپردازید. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی جذاب ترین و پر طرفدار ترین اپلیکیشن های آموزش اوریگامی بپردازیم.

دسترسی های نرم افزار

  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن حافظه گوشی
  • دوربین
  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • بیدار نگه داشتن دستگاه

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟