استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
معما و چیستان – بازی فکری

معما و چیستان – بازی فکری

نسخه۲۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۱
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۹۵
حجم۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده DevOps Developer
‏‏بازی فکری معما و چیستان شامل صدها تست هوش ، بازی فکری سخت و بازی معمایی و فکری می باشد که ذهن شما را به چالش می کشد. حل کردن معما با جواب و چیستان یکی از تفریحات لذت بخش به حساب می رود. با حل کردن معمای سخت و چیستان ذهن خود را به مبارزه و چالش دعوت کنید. در این بازی فکری و معمایی شما باید به چیستان‌ها و معما‌های متنوع پاسخ بدهید و به مرحله بعد بروید و سکه دریافت کنید. در ابتدا، بازی با معما و چیستان های ساده شروع می شود، اما به تدریج با معما‌ها و بازی های فکری سخت تر و چالش برانگیز روبرو خواهید شد.
‏هر روزی که وارد بازی معما و چیستان می شوید سکه روزانه دریافت می کنید که به شما در بالا بردن سرعت حل معما و چیستان ها کمک فراوانی می کند. در واقع برنامه معما و چیستان علاوه بر بازی فکری و سرگرمی، یک تست هوش در قالب بازی نیز هست.
‏برنامه معمای فکری دارای بیش از صد تست هوش تصویری و معما‌ی جالب و بازی فکری سرگرم کننده همچون غلط نامه است که میتوانید ساعت‌ها با آنها سرگرم باشید. با حل کردن معما‌ها ضریب هوشی خودتان را تست کنید و باهوش تر شوید. علاوه بر معما های فکری، چالش های ریاضی، حدس کلمات و حدس لوگو و بازی فکری غلط نامه نیز در برنامه قرار دارد که شما میتوانید به حل آنها بپردازید و قدرت هوش خود را بیشتر به چالش بکشید.
‏در بخش بازی ریاضی برنامه معما و چیستان، سوالات مربوط به بازی ریاضی مطرح میشود که نیازمند تمرکز و هوش بالا است. همچنین بازی فکری حدس کلمات و حدس لوگو قدرت حافظه تصویری شما را برای به یاد آوردن لوگوی برند های مختلف به چالش میکشد. به تدریج لوگو های سخت تر به شما نمایش داده میشود و شما را مجبور به تقویت حافظه خود برای حل این بازی فکری میکند. معما با جواب و چیستان با پاسخ بعدی بازی جذاب غلط نامه می باشد. در این بازی فکری به شما یک عکس ترکیبی نمایش داده میشود که حاوی یک پیغام یا اصطلاح است. شما باید معمای عکس را حدس بزنید و پاسخ بازی فکری را بنویسید تا به مرحه بعدی بروید.
‏ویژگی‌های برنامه معما و چیستان – بازی فکری
‏• سکه روزانه
‏• کاملا رایگان
‏• بدون نیاز به اینترنت
‏• ارتقاء میزان دایره لغات
‏• محیط ساده، پویا و جذاب
‏• تقویت سطح ضریب هوشی
‏• کمک به تقویت سطح حافظه
‏• افزایش میزان دقت و نکته سنجی
‏• ارتقاء سطح معلومات و دانش کلمات
‏• چیستان و بازی حدس کلمه با جواب برای خانواده ها
‏معماهای تصویری کلمات، هوش ریاضی، اطلاعات عمومی و چیستان، حدس لوگو و غلط نامه همه در یک برنامه
‏‏بهبود عملکرد برنامه

نظرات و امتیاز ها

۲۹۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کاربر ناشناس
١١ ساعت پیش

‏✓ خیلی خوبه فقط یکم مخ میخواد☆ ‏✗ اینکه بقیه رو بجز چیستان باید با اینترنت بزنی×

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر عالییییی
٦ روز پیش

باهر جواب زیادو کم پنج تا سکه میده بازی بدی نیست میتونید نصب کنید

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر 779006
١٦ خرداد ١٤٠٣

خوبه فکر تو باز میکنه

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده