استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
معما و چیستان – بازی فکری

معما و چیستان – بازی فکری

نسخه۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۵
تعداد دانلود۴۸ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۷۳
حجم۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده DevOps Developer
‏‏بازی فکری معما و چیستان شامل صدها تست هوش ، بازی فکری سخت و بازی معمایی و فکری می باشد که ذهن شما را به چالش می کشد. حل کردن معما با جواب و چیستان یکی از تفریحات لذت بخش به حساب می رود. با حل کردن معمای سخت و چیستان ذهن خود را به مبارزه و چالش دعوت کنید. در این بازی فکری و معمایی شما باید به چیستان‌ها و معما‌های متنوع پاسخ بدهید و به مرحله بعد بروید و سکه دریافت کنید. در ابتدا، بازی با معما و چیستان های ساده شروع می شود، اما به تدریج با معما‌ها و بازی های فکری سخت تر و چالش برانگیز روبرو خواهید شد.
‏هر روزی که وارد بازی معما و چیستان می شوید سکه روزانه دریافت می کنید که به شما در بالا بردن سرعت حل معما و چیستان ها کمک فراوانی می کند. در واقع برنامه معما و چیستان علاوه بر بازی فکری و سرگرمی، یک تست هوش در قالب بازی نیز هست.
‏برنامه معمای فکری دارای بیش از صد تست هوش تصویری و معما‌ی جالب و بازی فکری سرگرم کننده همچون غلط نامه است که میتوانید ساعت‌ها با آنها سرگرم باشید. با حل کردن معما‌ها ضریب هوشی خودتان را تست کنید و باهوش تر شوید. علاوه بر معما های فکری، چالش های ریاضی، حدس کلمات و حدس لوگو و بازی فکری غلط نامه نیز در برنامه قرار دارد که شما میتوانید به حل آنها بپردازید و قدرت هوش خود را بیشتر به چالش بکشید.
‏در بخش بازی ریاضی برنامه معما و چیستان، سوالات مربوط به بازی ریاضی مطرح میشود که نیازمند تمرکز و هوش بالا است. همچنین بازی فکری حدس کلمات و حدس لوگو قدرت حافظه تصویری شما را برای به یاد آوردن لوگوی برند های مختلف به چالش میکشد. به تدریج لوگو های سخت تر به شما نمایش داده میشود و شما را مجبور به تقویت حافظه خود برای حل این بازی فکری میکند. معما با جواب و چیستان با پاسخ بعدی بازی جذاب غلط نامه می باشد. در این بازی فکری به شما یک عکس ترکیبی نمایش داده میشود که حاوی یک پیغام یا اصطلاح است. شما باید معمای عکس را حدس بزنید و پاسخ بازی فکری را بنویسید تا به مرحه بعدی بروید.
‏ویژگی‌های برنامه معما و چیستان – بازی فکری
‏• سکه روزانه
‏• کاملا رایگان
‏• بدون نیاز به اینترنت
‏• ارتقاء میزان دایره لغات
‏• محیط ساده، پویا و جذاب
‏• تقویت سطح ضریب هوشی
‏• کمک به تقویت سطح حافظه
‏• افزایش میزان دقت و نکته سنجی
‏• ارتقاء سطح معلومات و دانش کلمات
‏• چیستان و بازی حدس کلمه با جواب برای خانواده ها
‏معماهای تصویری کلمات، هوش ریاضی، اطلاعات عمومی و چیستان، حدس لوگو و غلط نامه همه در یک برنامه
‏‏بهبود عملکرد برنامه
‏رفع ایرادات برنامه

نظرات و امتیاز ها

۱۷۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ♡BTS♡
٢٧ شهریور ١٤٠٢

‏✓ نداره ‏✗ پاسخ های بد ‏✗ پول کم ‏✗ پاسخ های مسخره خیلی بده

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر عالی
٢٢ شهریور ١٤٠٢

خیلی عالیه فقط چیستان میرم ولی بقیه نمیره چرا

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر علی دانا
٢ شهریور ١٤٠٢

خوب فقط اگه اینترنتی نبود خوبتر می‌شود

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده