استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Script Fonts for Android

Script Fonts for Android

نسخه۱۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۲
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۶
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Font Themes
‏‏فونت های Script FFT رایگان برای فلیپ فونت رایگان سامسونگ گلکسی . تم فونت رایگان Script برای فلیپ فونت سامسونگ گلکسی
‏بسته فونت ۱۰ فونت رایگان Script FFT برای سازگاری با سامسونگ گلکسی و Monotype Imaging Inc. طراحی شده است. برنامه FlipFont و فونت های رایگان جدیدی را بر روی تلفن گلکسی شما نصب خواهد کرد که با برنامه FlipFont سازگار هستند. بسته FFT Font همچنین برای پشتیبانی از GO Launcher EX طراحی شده است و به کاربر اجازه خواهد داد تا فونت های موجود را به برنامه Go Launcher وارد کند. توجه: این برنامه از حمایت ، مورد تایید یا وابسته به GO Launcher EX یا Monotype Imaging، Inc ، مالک علامت تجاری و فناوری FlipFont نمی باشد.
‏این برنامه با برنامه سامسونگ گلکسی FlipFont و / یا GO Launcher EX کار می کند. شما می توانید برای تغییر فونت رابطه کاربری در تلفن از برنامه FlipFont در تلفن گلکسی خود به یکی از این 10 فونت Hand FFT رایگان رفته و استفاده کنید.
‏شما می توانید از برنامه GO Launcher EX برای وارد کردن این ۱۰ فونت Scrpt FFT رایگان برای استفاده در تم لانچر استفاده کنید. این بسته قلم شامل ۱۰ فونت رایگان است که برای FlipFont رایگان طراحی شده اند.
‏این بسته فونت یکی از تنها برنامه هایی است که برای سامسونگ گلکسی FlipFont طراحی شده است که فونت های مخصوص گوشی های سامسونگ گلکسی ۴ ، سامسونگ گلکسی ۳ و سامسونگ گلکسی نوت ۲ را ارائه می دهد. توجه: دستگاه های سامسونگ گلکسی که از مارشمالو (یا جدیدتر) نه قدیمی تر استفاده می کنند از نصب رایگان فونت ها پشتیبانی می شوند.
‏برای استفاده از این بسته فونت بررسی کنید که تلفن شما می تواند فونت خود را در بخش 'نمایش' -> 'مشاهده صفحه نمایش' در 'تنظیمات' تغییر دهد ... یا اینکه یک تلفن روت شده دارید. این افزونه باید روی هر تلفنی که امکان سفارشی سازی فونت ها را در اختیار شما قرار می دهد و دارای FlipFont است کار کند یا می تواند با GO Launcher EX مورد استفاده قرار گیرد.
‏این برنامه اندرویدی به فلیپ فونت GO Launcher EX یا Monotype Imaging Inc وابسته نیست. کلیه عملکردها ، علائم تجاری و حق چاپ همچنان در مالکیت صاحبان مربوطه می باشد.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🗿 ‌بابسپدی
٢٥ اسفند ١٤٠٠

چرت 🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر HANI
١٩ اسفند ١٤٠٠

ودهل؟خا الان این بیرون از برنامه ک کار نمیکنه/:

میپسندم۴ نمیپسندم۵
عکس کاربر yas
٢٦ مهر ١٤٠٠

یکی بگه چطوری باید باهاش کارکنم

میپسندم۶ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده