استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
آنچه یک جوان باید بداند

آنچه یک جوان باید بداند

نسخهv۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Zobin Developers
‏‏🌟 این نرم افزار برای جوانان ایرانی اماده شده است که هر جوانی باید در مورد اینگونه مسایل بداند و امیدواریم با رجوع به این نرم افزار به بیشتر سوال های شما دوستان عزیز پاسخ داده باشیم.
‏🌟 مقدمه:
‏جوان برای درک بهتر خود و آشنایی با محیط پیرامون خویش، نیاز به راهنمایی و آگاهی دارد. او همواره در حال رشد و نمو است و رشد جسمی اش بطور طبیعی، همراه با حالتها و هیجانهای روحی و عاطفی است. جسم جوان به شکل غیر ارادی به رشد خود ادامه می دهد و رشد روحی و روانی وی در ارتباط مستقیم و متقابل با جسم اوست.
‏هنگامی جریان رشد، حالت طبیعی به خود می گیرد، که او از نظر فکری و اعتقادی در جهت صحیح و در مسیر طبیعی برنامه های تکاملی نظام آفرینش قرار گیرد.
‏بنابراین، جوان برای رشد روانی و سازندگی خود، نیازمند هدایت و راهنمایی مربیان صالح و خیر اندیش است. از طرفی او نیازمند به فکر کردن درباره خود و رفتار و اعمال و عکس العملهای خویش در محیط زندگی است.
‏او باید چگونه زیستن را بیاموزد، به خصوص زمانی که به شخصیت خود پی می برد و کم کم خودش را پیدا می کند که: من کیستم و در کجا هستم و چگونه باید باشم؟
‏او باید پاسخ این سؤالها را بیابد، تا بتواند در مسیر زندگی خود سنجیده گام بردارد و به آینده ای مطمئن و سعادتمند دست یابد.
‏یکی از روان پزشکان(1) می گوید: من در تحقیقات فراوانی که درباره علت ناراحتیهای اشخاص انجام داده ام، به این نتیجه رسیده ام که: این افراد در دوران کودکی و جوانی، چگونه زیستن را به خوبی فرا نگرفته اند و به اندازه کافی راهنمایی نشده اند؛ بسیاری از آنان بدون این که خودشان بخواهند و یا بدانند، ناراحتیهای روحی و روانی خود را به فرزندان منتقل می کنند.
‏جوان به علت این که سنش کم است و کمتر از بزرگسالان گرفتار ناملایمات زندگی شده، دارای ذهنی خام و عاری از تجربه است. او کمتر از بزرگترها سرد و گرم روزگار را چشیده و با مشکلات و دشواریهای کمتری در زندگی روبه رو گردیده است.
‏ذهن پاک و ساده اش فرصت انحراف و آلودگی پیدا نکرده از طرفی چون ره دوران کورکی نزدیک است، بهتر از افراد مسن می تواند خاطره ها و حوادث دوران کودکی خود را به یاد آورد و علت بعضی از احساسات و رفتار خود را بفهمد و در نتیجه، هر گاه رفتار ناپسندی از خود مشاهده کرد، به آسانی آن را علت یابی کرده و اصلاح نماید.
‏جوان هنوز قسمت بیشتر عمر خود را در پیش رو دارد. او با شناخت بهتر خود، می تواند از بروز واکنشها نابهنجار در برابر پیشامدهای زندگی، در آینده جلوگیری نماید.
‏🌟 منبع:
‏آنچه یک جوان باید بداند(رضا فرهادیان - بتول فرهادیان)
‏‏اضافه شدن چند مورد جدید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده