استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه عکس و فیلم
Naver TV

Naver TV

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۹.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۰۸
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده NAVER Corp.
‏‏لذت بردن از محتوای ویدئویی مختلف Naver در HD. فقط یک بار نصب کنید و شما می توانید انواع ویدیوهای Navers در پخش کننده رسانه خود را بدون نصب بازیکنان اضافی تجربه کنید. مطمئنا سرویس های بهینه تر و با ثبات تر از پخش کننده داخلی Android را تجربه خواهید کرد. اگر شما نمی خواهید برنامه را نصب کنید، قطعنامه منظم در صفحه وب را انتخاب کنید تا فیلم ها را با ویژگی های کلیدی پخش کننده داخلی فیلم مشاهده کنید. * ارائه فیلم های مختلف HD 1) پخش زنده ورزشی بیس بال / لیگ برتر / EP، LOL / Starcraft و غیره 2) تلویزیون فیلمبرداری: ارائه ویدیوهای محبوب از جمله ویدیو موسیقی و پخش برجسته 3) انواع مختلفی از زنده زنده موسیقی زنده، اخبار زندگی می کنند، تلویزیون زنده پخش 4) مشاهده ویدئو بارگیری شده به Ndrive در زمان واقعی بدون دانلود! 5) انتظار می رود از نمایش HD برای Juniver، فیلم ها، Naver Cast و اخبار پشتیبانی کند.
‏پشتیبانی از کنترل زنگ پشتیبانی، روشنایی صفحه نمایش، گسترش به حداقل رساندن ویدیو و دنبال حرکات. چیزهایی که در هنگام استفاده یادداشت می شود 1) استثناء مرورگر: ممکن است به طور معمول در Dolphin و Ninesky عملکرد نداشته باشد. 2) این تابع برای پخش فایل های ویدئویی در دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی کند. پشتیبانی مشتری لطفا با ما تماس بگیرید مرکز مشتری NAVER (http: // me2.do/GoJS8ZBd برای پاسخ به سوالات شما ممکن است در مورد برنامه و یا برای حل هر گونه مشکلات در طول استفاده از برنامه تجربه. با تشکر از حمایت شما در خدمات Naver و ما را بهترین تلاش ما برای بازگشت به شما با خدمات بهتر.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- رابط کاربری NAVER TV برای قابلیت استفاده بهتر بهبود یافته است.
‏ - با Multi-Like می توانید دلهای دلخواه خود را ارسال کنید.
‏ - این به روز رسانی همچنین شامل رفع اشکال است.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده