استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Real Car Transport Truck Games

Real Car Transport Truck Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Game Opera
‏‏برای بازی رانندگی خارج از جاده با کامیون حمل و نقل ماشین دیوانه آماده شوید که در آن از بازی تریلر حمل و نقل کامیون لذت خواهید برد تا در این بازی کامیون حمل و نقل ماشین واقعی به یک راننده کامیون حمل و نقل ماشین دیوانه تبدیل شوید. فرصتی برای نشان دادن مهارت‌های رانندگی خود با یک بازی تریلر حمل ماشین واقعی یا تریلر حمل‌ونقل خودکار و راننده کامیون حمل بار به دست آورید. بنابراین اگر علاقه مند به سفر جاده ای در این شهر بزرگ هستید و می خواهید شغل خود را به عنوان بهترین راننده کامیون بازی های کامیون باربری واقعی داشته باشید، این بهترین بستر برای تمرین مهارت های رانندگی کامیون حمل و نقل باری باربری تراک راننده کامیون بازی های کامیون بزرگ است. .
‏بازی‌های رانندگی کامیون‌های خارج از جاده مانند یک بازی کامیون باری شبیه‌ساز حمل و نقل کامیون یورو هستند که بهترین تجربه را هنگام رانندگی کامیون باری خود و حمل وسایل نقلیه بزرگ مختلف به مکان‌های معین به شما می‌دهد. بنابراین آنچه شما منتظر آن هستید بیایید تبدیل به یک راننده کامیون واقعی شویم. شما همچنین یک شبیه ساز کامیون ارتش درایو و کامیون تریلر بازی های رانندگی وسایل نقلیه را برای حمل و نقل منتقل خواهید کرد. رانندگی کامیون حمل و نقل ماشین مهارت های شما را در بازی های پارکینگ ماشین بررسی می کند. همراه با یک ماموریت شبیه ساز رانندگی با ماشین لوکس، باید یک ماموریت پارک ماشین را در یک منطقه پارکینگ چند طبقه انجام دهید.
‏با استفاده از کامیون تریلر باری سنگین خود که برای حمل و نقل ماشین ها استفاده می شود، ماشین های مختلف را برانید و حمل کنید. وسیله نقلیه خود را در تریلر کامیون باری قرار دهید تا با استفاده از مسیری متفاوت از بندر به شهر بازی های کامیون بزرگ، آنها را به مکان مناسب منتقل کنید. کشتی باری خودروهایی را به بندر آورده است تا آنها را به تریلر منتقل کند. کامیون خود را با احتیاط رانندگی کنید زیرا شهر دارای پل ها و ساختمان ها است. این کاملاً به مهارت‌های رانندگی عالی شما در بازی‌های واقعی کامیون‌های حامل ماشین بستگی دارد.
‏ابتدا ماشین‌ها را به کامیون تریلر لودر می‌رانید. رانندگی کامیون تریلر را با خودروهای با ارزش بالا شروع کنید و ایمنی وسایل نقلیه را به خطر نیندازید. وظیفه خود را به عنوان حمل و نقل کامیون حامل خودرو انجام دهید و همه اتومبیل ها را به مقصد تحویل دهید. تجربه رانندگی با کامیون تریلر بزرگ با اتومبیل های بارگیری شده روی آن بسیار عالی است. از بازی‌های چالش‌برانگیز حمل‌ونقل ماشین لذت ببرید، بنابراین این یک شبیه‌ساز کامیون حمل‌ونقل ماشین در سطح بعدی برای شما است، جایی که در آن بسیاری از بازی‌های شبیه‌ساز حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین مدرن را رانندگی خواهید کرد. کامیون حمل و نقل را بارگیری کنید و از رانندگی لذت ببرید و راننده حرفه ای کامیون حمل و نقل شوید.
‏در این شبیه ساز نهایی رانندگی ماشین، وسایل نقلیه مختلفی وجود دارد که می توانید برای رانندگی انتخاب کنید و با حمل وسایل نقلیه، پارکینگ و رانندگی ماشین را یاد بگیرید. مهارت‌های خارق‌العاده خود را در این بازی‌های رانندگی با کامیون حمل‌ونقل خودرو نشان دهید و به یک کامیون‌دار حرفه‌ای تبدیل شوید. وظیفه شما این است که اتومبیل های سریع فوق العاده شگفت انگیز را برانید و در کامیون تریلر یورو بارگیری کنید. وقتی همه ماشین‌های اسپورت کلاسیک و اصلاح‌شده را در کامیون تریلر بار می‌کنید، کار اصلی شما شروع کردن است. کامیون تریلر بزرگ را در نواحی تپه‌های آفرود مدیریت کنید، کار بسیار سختی است. هنگامی که کامیون باری شخصی خود را می‌رانید، فرمان حماسی در رانندگی کامیون آفرود دارید.
‏مهارت‌های رانندگی خود را با رانندگی کامیون تریلر غول‌پیکر و حمل وسایل نقلیه لوکس 4×4، مانند اتومبیل‌های کلاسیک، اتومبیل‌های اسپورت، و اتومبیل‌های فوق‌سریع آزمایش کنید. کامیون ترابری یک کامیون لودر است که کامیون خود را با ماشین های مختلف بارگیری و تخلیه می کند. فروشنده ماشین ماشین های مسابقه ای و اسپرت با ارزشی را در اختیار شما قرار می دهد که باید آنها را به موقع در بازی های کامیون حمل و نقل ماشین واقعی تحویل دهید.
‏در این بازی های رانندگی کامیون حمل و نقل ماشین، وظیفه شما جابه جایی وسایل نقلیه و چیزهای مختلف است. با یک نقطه شروع می شود همچنین پس از انجام این بازی ماشین تجربه خواهید کرد که بازی رانندگی آفرود شبیه ساز واقعی رانندگی کامیون یک حمل و نقل شهری است و راننده اتوبوس برای لذت بردن از بازی رانندگی کامیون حمل و نقل ماشین آمده است. در این شبیه‌ساز حمل‌ونقل، راننده ماشین یا کامیون باشید.
‏بازی‌های تریلر کامیون حمل‌ونقل شهری حاوی تبلیغاتی برای تامین هزینه‌های تیم ما هستند که امیدواریم متوجه آن شده باشید. تمام مهارت های رانندگی خود را در این بازی جدید حمل و نقل چند ماشین نشان دهید. بنابراین بازی رانندگی و پارکینگ حمل و نقل خودروی نسل بعدی اکنون منتشر شده است.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده