خانه بازی فکری
نسخه۱۰.۶.۲۵
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۲
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده OGUREC APPS

‏‏قسمت دوم از یکی از سخت ترین بازی های فکری دنیا: جعبه فنی که از بازخوردهای کاربران قسمت اول آن در طراحی این قسمت استفاده زیادی شده است،

‏جعبه فنی در واقع یک دستگاه اسرار آمیز به شکل جعبه است که برای هک کردن سیستم آن باید خیلی زحمت بکشید.

‏در این نسخه از بازی دستگاه نیز ارتقا پیدا کرده و تمام لایه های امنیتی آن نیز جدید شده اند به این معنا که برای عبور از آنها باید از پس چالش هایی کاملا متفاوت و منحصر به فرد بر بیایید. عبور از بعضی از این چالش ها بسیار مشکل است. با این حال اگر به جزئیات دقت کنید، منطقی فکر کنید و کمی هم ابتکار داشته باشید میتوانید از تمام چالش های بازی عبور کنید. آماده هک کردن جعبه فنی، چشیدن طعم موفقیت واقعی و پیوستن به جمع اندکی هستید که به رازهای جعبه فنی پی برده اند؟

‏شایان ذکر است که ساز و کار تمام لایه های امنیتی در جعبه فنی بر اساس دکمه سبز رنگ بزرگ است. بدین معنا که شما در انتها و برای رفتن به مرحله بعد بالاخره باید دکمه سبز رنگ را لمس کنید.

‏اگر از عهده هر کدام از چالش های بازی بر نیامدید و احساس کردید در بن بست گیر افتاده اید نا امید نشوید! بازی دارای ساز و کاری برای راهنمایی شما نیز هست. البته به یاد داشته باشید که این بازی برای کسانی که تفننی بازی میکنند نیست و صحبت از هک کردن یک سیستم امنیتی به شدت پیچیده است! همچنین راهنمایی در این بازی فقط یک راهنمایی است و نه لقمه جویده شده!

‏در مورد جعبه فنی

‏جعبه فنی در واقع یکی از آخرین دستگاه های مورد استفاده باستانیان بوده که از فناوری های پیشرفته ای در آن استفاده شده است. این جعبه حتی از انفجار بزرگ اتمی نیز جان سلام به در برده و از معدود اشیائی است که از بین نرفته است. این جعبه از لحاظ فنی بسیار پیشرفته است و برای هدفی خاص ساخته شده است: نگهداری و حفاظت از یک شیء ناشناخته. البته اکنون جعبه از شرایط خوب فیزیکی برخوردار نیست. بخشی از آن صدمه دیده و روی بخش دیگری از آن هم خزه یا دیگر گیاهان روییده اند. در یک طرف جعبه پیام هشداری وجود دارد که هنوز هم قابل خواندن است: 'باطری های هسته ای نباید تعویض شوند.'

Bug fixes and SDK updates
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟