خانه برنامه شخصی سازی
پس زمینه دخترانه شیڪ و جذاب

پس زمینه دخترانه شیڪ و جذاب

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۷۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده مهرداد90
‏‏تلفن خود را فوق العاده زیبا جلوه دهید
‏دختران عاشق زیبایی هستند و هیچ چیز مانند تصاویر پس زمینه های صورتی،آبی،نارنجی،قرمز،و....دخترانه برازنده زیبا پسندان نیست. با برنامه تصاویر پس زمینه دخترانه صفحه نمایش تلفن آندروید خود زیبا به نظر می رسد. کمترین حجم از اینترنت شما برای دانلود عکس ها استفاده میشود.قابلیت ذخیره عکس ها در گالری ،استفاده بعنوان صفحه پس زمینه گوشی،صفحه قفل گوشی،دفتر تلفن و...اگر به دنبال بهترین تصاویر پس زمینه برای دختران نوجوان ،جوان و حتی پسران عزیز (کلی تصویر پسرانه نیز در برنامه موجود میباشد) صفحه اصلی و صفحه قفل برای تلفن خود هستید ، دیگر درنگ نکنید. ما بهترین مجموعه از بهترین تصاویر پس زمینه زیبا برای شما را داریم.بدون تبلیغ کاملا رایگان ...
‏ما همیشه برنامه خود را بهبود و توسعه می دهیم تا بهترین تجربه را برای شما به ارمغان بیاوریم. اگر شما هر گونه پیشنهادی دارید لطفا از طریق راه های ارتباطی در برنامه به ما اطلاع دهید و ما تمام تلاش خود را برای برآورده کردن انتظارات شما خواهیم کرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟