استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
پادرس - گام به گام، نمونه سوال، جزوه

پادرس - گام به گام، نمونه سوال، جزوه

نسخه۵.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۷۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳,۸۲۰
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه آموزش آنلاین پادرس
‏‏اپلیکیشن پادرس دستیار ویژه همه دبیرستانی ها
‏دانش آموزان با پادرس می توانند تمام مشکلات درسی خود را رایگان و سریع بر طرف کنند.
‏محتوای رایگان پادرس شامل نمونه سوال،جزوات، نمونه سوال(نوبت اول و دوم-میان نوبت)، بارم بندی ویدیوهای آموزشی می باشد.
‏پادرس جدید نسبت به نسخه های قبل محتوای بیشتری را در اختیار دانش آموزان میگزارد در ادامه به محتوای که اپلیکیشن جدید پادرس در اختیاز شما میگزارد اشاره می کنیم.
‏پادرس هفتم: این بخش از پادرس شامل تمام محتوای درسی دروس پایه هفتم میشود . دانش آموزان هفتمی میتوانند با استفاده از اپلیکیشن پادرس هفتم گام به گام، نمونه سوال ، جزوات درسی و همچنین ویدیو های آموزی را در اختیار داشته باشند.
‏پادرس هشتم: این قسمت از پادرس هم تمامی نیازهای دانش آموزان هشتم را رفع می کند و هشتمی ها میتوانند ویدیو درسی ، نمونه سوال ، جزوه و از همه مهمتر حل تمرین دروس رو در پادرس هشتم اختیار داشته باشند.
‏پادرس نهم: دانش آموزان سال نهم دوره اول ددبیرستان میتوانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس نمونه سوال،جزوه و گام به گام دروس درسی و همچنین ویدیو درسی را داشته باشند.
‏پادرس دهم: دانش آموزان سال دهم دبیرستان که رشته تحصیلی آنها ریاضی و فیزک،علوم تجربی و علوم انسانی هست میتوانند با استفاده از پادرس دهم کلیه مشکلات درسی خود را رفع کنند.
‏پادرس یازدهم: محصلین این مقطع که در رشته های نظری تحصیل می کنند میتوانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس یازدهم گام به گام ، نمونه سوال ، جزوه ها و همچنین کلیه ویدیو آموزشی را رایگان در اختیار داشته باشند.
‏پادرس دوازدهم: دانش آموزانی که کنکور دارند ودر مقطع دوازدهم تحصیل میکنند نیز با استفاده از پادرس دوازدهم تمامی محتوای مورد نیاز امتحانات نهایی و کنکور بدون پرداخت هیچ هزینه ای دسترس آنها است.
‏پادرس هنرستان: این بخش از پادرس به تازگی و در این نسخه به برنامه اضافه گردیده و فقط شامل دروس اصلی و مشترک دانش آموزان هنرستان های فنی و حرفه وکارودانش میشود
‏‏رفع برخی ایردات نسخه قبل

نظرات و امتیاز ها

۳,۸۲۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ali
دیروز

‏✓ خوبه تمام جواب سوال های ریاضی رو داره ‏✗ بعضی از سوالات آپدیت نیستن خوبه من شاگرد اول شدم چون همش سوالاتو از قبل نوشته بودمو ادعا میکردم که اون موقع نوشتم و شاگرد شدم😁خوب دادم چون آپدیت سوالات جدید رو نداره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ⁦∀$Tπ!X
٤ روز پیش

‏✓ توی درسا بهت کمکت میکنه ‏✓ فیلم اموزی برای اون صفحه داره ‏✗ حیف بعضی از درسا اپدیت نیست

میپسندم۴ نمیپسندم۴
عکس کاربر ۰۹۳۰۲۶۸۰۰۴۴
٤ روز پیش

‏✗ جواب نمونه سوال معلم دوست داشتنی رو ندادن و من واقعا بهش نیاز دارم

میپسندم۲ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده