استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۱
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده PANAGOLA
‏‏پخش کننده فیلم ساده و سبک وزن برای پخش سریع هر فیلم YouTube در پنجره تمام صفحه یا شناور. فقط با مرورگر داخلی YouTube مرور کنید تا کلیک کنید تا ویدیویی را برای تماشا انتخاب کنید و بلافاصله آن را در حالت تمام صفحه یا یک پنجره کوچک متحرک مشاهده کنید که بالای برنامه های دیگر شناور است.
‏توجه: حداقل حالت پخش پنجره شناور به مدت 3 دقیقه محدود می شود اما می توانید با یک بار ارتقا به راحتی آن را برای پخش نامحدود باز کنید.
‏این پخش کننده فقط 0.2 مگابایت فوق العاده سبک است و به هیچ وجه به مجوزهای دستگاهی که در آگهی رایگان است ، نیاز ندارد ، به جز تبلیغاتی که به عنوان بخشی از ویدیوی YouTube نشان داده می شود. از لیست پخش YouTube نیز پشتیبانی می کند.
‏اگر قصد استفاده از آن را در اتصال تلفن همراه 2G ، 3G یا 4G دارید ، به راحتی به وضوح پایین تر بروید تنظیم کیفیت پایین همچنین می توانید پهنای باند داده را در هنگام علاقه بیشتر به گوش دادن به موسیقی یا صدا ذخیره کنید.
‏اگرچه می تواند به صورت مستقل play lite به عنوان یک جایگزین کامل یا جایگزین برای برنامه پیش فرض Google YouTube در نظر گرفته نشود ، اما اگر نمی خواهید وارد جزئیات و نظرات ویدیو شوید ، مسیر سریع تری را برای پخش فیلم ها فراهم می کند برخی از قابلیت های اضافی مانند زودهنگام و پخش بیش از برنامه عادی YouTube را فراهم کنید ، از پخش پس زمینه پشتیبانی نمی کند با صفحه استفاده از پنجره شناور به حداقل رساندن آواز به جای چند وظیفه گوش دادن به موسیقی یا پادکست.
‏همه ویدیوها توسط YouTube ارائه می شوند و اگر مشکلی در پخش هرگونه مشکلی دارید یا به جزئیات ویدیوی بیشتری نیاز دارید ، برنامه فقط محتوای خود را ندارد فقط با یک کلیک فقط به راحتی به برنامه رسمی YouTube بروید.
‏همچنین iplayIT ، بهترین برنامه برای تماشای فیلم های YouTube از طریق یک هدست VR است.
‏‏امروز سبک ترین و سریع ترین پخش کننده ویدئو YouTube را دریافت کنید!
‏از پخش در پنجره شناور و لیست پخش سفارشی لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر REAZA MHAFEA
١٢ خرداد ١٤٠١

بازنمیشود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نورخدارحمتی
١٠ فروردین ١٤٠١

خیلی خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 亗TO᭄ᶠAɴ࿐
٢١ بهمن ١٣٩٩

چرت

میپسندم۰ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده