استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
خانه فوتبال

خانه فوتبال

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۰۳/۲۷
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده ایده پردازان اوژن پارسه
‏‏پیش بینی کامل بازی های جام جهانی شامل نتیجه، تعداد گل، کرنر، مالکیت توپ و ... + رقابت با دیگر کاربران براساس امتیازات بدست آمده از پیش بینی ها و مشاهده رده بندی کاربران+ اطلاعات آنلاین بازی ها و امتیازات تیم ها در گروه ها و زمان شروع بازی ها + انتخاب تیم های محبوب و پیگیری با دیگر کاربران
‏تب داغ جام جهانی 2014 و حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در این مسابقات ما را بر آن داشت تا با یک ایده جالب و سرگرم کننده مخاطبان این رشته ورزشی پرمخاطب را بیش از پیش درگیر هیجان این مسابقات کنیم. در همین راستا با طراحی یک اپلیکیشن موبایل خلاقانه برای پیش بینی مسابقات فوتبال در خدمت شما هستیم تا شما نیز بتوانید با دیگران و حتی دوستان خود برای پیش بینی صحیح نتایج بازی ها رقابت کنید.
‏تعداد 17 اسکوربورد برای مسابقات جام جهانی در نظر گرفته شده که شما می توانید در هر یک از این اسکوربورد ها به رقابت با دیگران پرداخته و جایگاه خود را در میان تمام کاربران این اپلیکیشن ملاحظه نمایید.
‏هم چنین یک بخش افتخارات نیز برای این برنامه در نظر گرفته شده که کاربران در صورت دستیابی به یک سری شرایط خاص می¬توانند این افتخارات را کسب کنند، البته لازم به ذکر است که دست یافتن به این افتخارات و سطوح بالاتر هر یک کار چندان ساده ای نیست و پیش بینی های دقیقی را می طلبند.
‏امیدواریم تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی موفق باشد و شما نیز در طول مسابقات از کار کردن با این اپلیکیشن جذاب و هیجان انگیز لذت ببرید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع چندین باگ
‏بهبود عملکرد اپلیکیشن

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده