خانه برنامه آموزشی
کیدپال

کیدپال

آموزش مدرن زبان کودکان

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده کیدپال
‏‏کیدپال بر اساس روش مدرن آموزش زبان به کودکان طراحی شده که انگلیسی را مشابه زبان مادری به کودک آموزش می دهد. در این روش نیازی به مدرس و یا مطالب خسته کننده گرامری نیست. کلمات مورد نیاز و پر کاربرد روزانه به صورت تصویری و با گرافیکی جذاب به کودکان آموخته می شود. برای هرکلمه تلفظ صحیح آن پخش می شود و جذابیت آموزش سبب می شود تا کودک بارها و بارها کلمات را تکرار کند. سه بازی جذاب در برنامه طراحی شده که درهر بار استفاده از برنامه سوالات آن تغییر می کند و بنابراین بارها قابل بازی است. با انجام این بازیها کلماتی که قبلا آموزش داده شده به شکل غیر مستقیم دائما برای کودک تکرار می شود و بدون اینکه متوجه شود این کلمات در ضمیر او ثبت می شود. همچنین مهارتهای خواندن و نوشتن و شنیدن او در این بازیها تقویت شده و به دلیل اینکه تمامی این آموزشها در قالب بازی انجام می شود ، بر خلاف آموزش درسی تمام هوش و حواس و تمرکز کودک روی آن قرار می گیرد.
‏- کلمات پرکاربرد و مورد نیاز کودکان
‏- گرافیک زیبا و جذاب کارتونی برای افزایش علاقه کودکان به کار با برنامه
‏- تلفظ با لهجه اصلی
‏- معلم راهنمای فارسی زبان برای کودکان که در هر بخش با یک اشاره تمامی راهنمایی های لازم را برای کودک توضیح می هد
‏- بازهای جذاب برای مرور آموخته های قبلی و تقویت مهارتهای شنیدن ، خواندن و نوشتن
‏- ده ها انیمشن شاد و جذاب برای آموزش لغات و جملات به کودک در قالب ترانه و کارتون
‏- تنظیم مطالب آموزشی به صورتی که از سن 3 سالگی تا 13 سالگی و حتی بیشتر قابل استفاده باشد.
‏- تقویت مهارتهای بصری و ذهنی کودکان و هماهنگی اعصاب بینایی و شنوایی
‏‏حل مشکلات گزارش شده
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟