استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Lip Art Makeup: Lipstick Games

Lip Art Makeup: Lipstick Games

نسخه۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۰۴
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۶۲
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Phone Games Studio
‏‏بازی آرایش لب برای دختران: آیا تا به حال آرزو داشته اید که یک هنرمند لب در بازی های آرایش لب و بازی های آرایش لب برای دختران باشید. به بازی‌های جدید دیوانه‌کننده لب‌آرت و بازی‌های زیبای دخترانه با بازی‌های سه بعدی ASMR DIY و بازی‌های شگفت‌انگیز نقاشی لب و آرایش کامل و پرکننده لب‌های دخترانه و بازی‌های راضی‌کننده طراحی لب و بازی‌های آرایش لب دخترانه خوش آمدید. شما می توانید برای مدت طولانی هنر لب جذاب رقابتی با مفاهیم مرتبط و بازی های آرایش لب برای دختران را کنار بگذارید. اگر بازی‌های رضایت‌بخش آرایش لب‌های براق کننده و بازی‌های آرایش لب‌های پرپشت دخترانه را برای دختران انجام می‌دهید. در این بازی‌های زیبای آرایش رژ لب، می‌توانید از بازی‌های راضی کننده پرپشت کردن لب‌ها و طراحی‌های بی‌نقص آرایش لب و لب‌ها با هنرمندان آرایش لب در بازی‌های DIY lip art 3d ASMR و بازی‌های آرایش لب دخترانه لذت ببرید. بازی های دیوانه رژ لب کوچه در لب های پر رنگ دخترانه بازی ها و نقاشی لب، بازی های آرایش لب عالی و نقاشی لب در بازی های آرایشی دیوانه رژ لب و بازی های آرایش لب برای دختران مورد نیاز است.
‏این بازی سالن آرایش مد را انجام دهید. با بازی های هنری آرایش لب راضی کننده سه بعدی کنید و رژ لب خود را در بازی های تغییر شکل دهید. در این نقاشی براق لب و هنر آرایش لب جدید، مد روزها طرح های مختلف لب را انجام می دهند و بازی های ضد استرس و رضایت بخش لب و بازی رژ لب آرامش بخش را با دنیای مد آرت آرایش لب کامل انجام می دهند زیرا کارشناسان می گویند انجام نقاشی با برق لب و آرایش لب یک فرآیند طبیعی است. کاهش استرس با محرک ها و اثرات ASMR. این DIY Lip Art 3D: Lipstick Games را بازی کنید و از بازی‌های 3d ASMR و بازی‌های رژ لب DIY لذت ببرید و استعداد خود را در بازی‌های آرت لب کامل به دوستان خود نشان دهید.
‏طراحی سه بعدی Lip Art - ASMR بازی آرایش دخترانه
‏از نقاشی لب با براق کننده طرح لب در طرح ها و رنگ های مختلف در سالن آرایش زیبایی خود لذت ببرید. لب آرت DIY با رنگ های مختلف ASMR از انواع بازی های رژ لب در سالن زیبایی آرایش لب کامل خود دارید. کیت آرایش خود را بردارید و شروع به آرایش نوجوانان با بازی‌های آرایش بی‌نقص هنر رژ لب کنید. بازی های رنگ براق لب را رایگان بازی کنید تا لب ها را زیباتر و جذاب تر کنید. در بازی‌های آرایش لب عالی سالن فوق‌العاده، بازی‌های دیوانه‌کننده رژ لب، هنر لب DIY، آن را کامل کنید تا بازی‌های زیباتر همگام‌سازی لب و اصلاح لب‌های قرمز را باز کنید.
‏به عنوان یک آرایشگر خدمت کنید و استعداد خود را در بازی های آرایشی ثابت کنید. بیایید بازی های زیبای آرایش لب های خود را در سالن رژ لب کوچه ASMR توسط یک آرایشگر عالی دریافت کنید! طرح لب بسازید و نقاشی لب را انجام دهید. بازی های هنری نقاشی لب به سبک مدرن چهره شما را در سالن بازی رژ لب و بازی های آرایشی عالی برای طراحی لب برای دختران زیباتر می کند.
‏Lip Art Makeup: Lipstick Games دارای چهار حالت مختلف و انواع هنرهای آرایشی عالی برای طراحی لب است. ابزار و طیف وسیعی از رژ لب کوچه. شما با بازی های مختلف ASMR و هنر لب راضی کننده در این پرکننده لب دخترانه و بازی های آرایش رایگان بازی خواهید کرد. با استفاده از یک موبر می توان پوست مرده لب ها را از بین برد و سپس ترک ها را پر می کند و سپس برای لب های درخشان و درخشان از براق کننده لب استفاده می کند، همچنین می توانید در این بازی طراحی لب به لب های خود سبک و فرم اضافه کنید.
‏Lip Art Makeup: Lipstick Games:
‏- انواع ابزارهای واقعی لب برای انتخاب، از جمله رژ لب، برس ها، براق کننده لب و موارد دیگر
‏- لبه ها را با آرایش رژ لب پر کنید الگوهای مختلف
‏- بهترین هنر آرایش لب را انتخاب کنید تا زیبایی لب های خود را افزایش دهید
‏- تصاویر نقاشی لب را در گالری گوشی خود ذخیره کرده و به دوستان خود نشان دهید
‏پس چه هستند منتظری؟ Lip Art Makeup: Lipstick Alley Games را دانلود کنید و از لذت هنر لب لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۶۲ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پرسپولیس
٦ روز پیش

‏✓ اصلا نداره ‏✗ مثل تصویر هاش نیست ‏✗ میزنی روی وسیله خودش میره تا اخر اصلا این بازی رو نریزید بدترین و چرت ترین بازی عق💔💩

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر SELMA
١٤ تیر ١٤٠٣

خیلی حوصله سر بر و بدرد نخوره. در اصل کاری ما نمیکنیم فقط یه چند تا کار کوچیک بعد همش خودش انجام میده. اصلا نصب نکنید.

میپسندم۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر ساینا
١١ تیر ١٤٠٣

خیلی بد بود نمیاره سر گوشیم

میپسندم۴ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده