خانه برنامه کتاب
Pleco Chinese Dictionary

Pleco Chinese Dictionary

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Pleco
‏‏Pleco Chinese Dictionary ابزاری بسیار کارامد برای کسانی است که به زبان زیبای چینی علاقه دارند می خواهند این زبان را فرا بگیرند کمپانی Pleco Software با 14 سال سابقه در ساخت نرم افزار های اموزشی زبان چینی پس از مدت ها نسخه فینال دیکشنری خود را عرضه نمود که با امکانات کم نظیر خود به بهترین دیکشنری چینی به انگلیسی و بلعکس تبدیل شده است.
‏از امکانات این نرم افزار می توان به قابلیت های شناسایی دستخت و متون چینی و انگلیسی ، امکان ترجه تنها با عکس برداری ، امکان جستوجو در بین 130 هزار لغت چینی و 20 عنوان و محیط یکپارچه آن اشاره نمود.
‏برخی از ویژگی های Pleco Chinese Dictionary :
‏امکان شناسایی دستخت های مختلف با حساسیت بالا
‏امکان ترجمه از چینی به انگلیسی و بلعکس تنها با عکس برداری
‏امکان شناسایی حروف قدیمی
‏دارای 130 هزار لغت و 20 هزار عنوان چینی
‏امکان علامت گذاری کلمات به عنوان منتخب
‏امکان ترجمه با استفاده از تشخیص صدا
‏امکان کپی برداری از کلمات در کلیپ برد
‏محیط یکپارچه و کاملا آفلاین
3.2.82:
• Removed Facebook/Twitter links from About page in order to comply with Google Play policies
• Fixed crashing bug in New OCR

3.2.81:
• Added option to limit spaced repetition flashcard tests to a specific # of cards. (though we still don't recommend that)
• Bug fixes

Also, see the 'Flashcard Exchange' forum at plecoforums.com for an early set of flashcards for the new HSK 3.0 test. (it's unclear when the HSK will actually adopt those lists, which is why we haven't built them in yet)
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟