خانه برنامه سرگرمی
1 تا 5 - مردگان متحرک

1 تا 5 - مردگان متحرک

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۹
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده OpApps
‏‏تجربه ای متفاوت از مطالعه ی کتابهای مصور.
‏یکی از بزرگترین موانع جهت مطالعه کتابهای مصور در دستگاه های همراه، کوچک بودن صفحه نمایش بوده به طوری که محتوای متن درون تصاویر به راحتی قابل خواندن نیست.
‏اکنون ما این مشکل را برطرف نموده ایم و با بزرگ نمایی متن ها و حرکت روی تصاویر در مسیرصحیح داستان، تجربه ای حتی لذت بخش تر از مطالعه ی کتابهای مصور فیزیکی را با قیمتی غیر قابل مقایسه با نسخه ی چاپی در اختیار شما قرار میدهیم.
‏تنها کافیست پس از مشاهده ی هر تصویر دکمه ی 'بعدی' را لمس کرده تا بهترین نمای قابل مشاهده ی بعدی برایتان نمایش داده شود!
‏از قابلیت های کلیدی این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
‏1- قابلیت ادامه ی داستان از آخرین صفحه ی مطالعه شده
‏2- موسیقی متن که روند هیجان داستان را دو چندان میکند.
‏3- قابلیت متوقف کردن حالت پخش موسیقی
‏4- مطالعه ای کاملا راحت!
‏5- تاریک کردن بخش های خارج از نمای کنونی برای مطالعه ی بهتر
‏6- حجم بسیار کم به ازای هر 5 کتاب کامل با تمام تصاویر.
‏این مجموعه شامل 5 کتاب از سری کتابهای مصور The Walking Dead میباشد.
‏هزینه ی هر 10 کتاب از این سری فقط 750 تومان خواهد بود و هر 5 قسمت از این 10 کتاب، رایگان ارائه خواهد شد
‏درباره داستان:
‏مردگان متحرک یا مرده متحرک (به انگلیسی The Walking Dead ) کتاب مصوری نوشته رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی ادلرد ‌است. این مجموعه داستان از آنجا آغاز می‌شود که معاون کلانتر، ریک گرایمز، پس از برخاستن از کما با دنیایی مواجه می‌شود که پر از مردگان متحرکی است که گوشت انسان را می‌خورند. او سعی می‌کند که خانواده‌اش را پیدا کند و در این راه با بازماندگان دیگری نیز روبرو می‌شود.
‏بازتاب‌ها:
‏سری‌های این کتاب مورد تحسین گسترده افراد و وبگاه‌های مختلف قرار گرفت. این کتاب برنده جایزه آیزنر برای بهترین سری سال ۲۰۱۰ شد. و آی‌جی‌ان این کتاب را به عنوان بیست و ششمین کتاب مصور تمام دوران‌ها انتخاب کرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟