استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Unicorn Princess 4 — Evil Witch Salon Game

Unicorn Princess 4 — Evil Witch Salon Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۵
حجم۵۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده PrincessMe
‏‏پادشاه توسط ملکه نجیب مسموم شد و افتاد ، شاهزاده خانم کوچک و اسب شاخدار در این بازیهای تک شاخ چه کاری می توانند انجام دهند؟ در این بازی رایگان دختران ، Unicorn Princess 4 - Evil Witch ، جشن تولد مخصوص شاهزاده ها برگزار می شود و شما می توانید سالن آرایش شاهزاده خانم ، سالن آبگرم و بازی های پخت را تجربه کنید. با این حال ، جادوگر شیطانی در جشن تولد شاهزاده خانم فرصتی پیدا می کند تا پادشاه را مسموم کند. آیا شاهزاده خانم و unicornio می توانند با هم کار کنند تا در مقابل جادوگر شرور مبارزه کنند؟ بیایید به طور رایگان داستان شاهزاده ها را در بازی های تکشاخ بررسی کنیم.

ویدئو معرفی بازی

‏1.چقدر فوق العاده! شاخ جادویی کودک تکشاخ می تواند دریاچه را تصفیه کند! بیایید در این بازی سرگرم کننده تکشاخ ، معجزه را ضبط کنیم!
‏2. شگفت انگیز! پرنسس کمیل و اسب کودک ، یک شب ماجراجویی جنگل خواهند داشت! بیایید بازی های یکپارچه رایگان را با شاهزاده خانم ها و تکشاخ ها تجربه کنیم!
‏3. آشپز تکشاخ در حال پختن شام است؟ در این بازی پخت و پز برای دختران از تکشاخ های رنگین کمان بپزید و مهارت آشپزی خود را در بازی های سالن پخت و پز آشپز تکشاخ ما نشان دهید!
‏4.Boo-ya! شاه یک جشن تولد برای شاهزاده خانم برگزار می کند! به عنوان یک طراح یک ظاهر طراحی ، بیایید به شاهزاده خانم کامیل کمک کنیم تا با دوست کوچکش اسب شاخدار کوچک آرایش زیبایی را در بازی های سالن برای دختران قرار دهند!
‏5.این بازی های جالب برای دختران می توانند تمام علایق شما را برآورده کنند! شما هم در اینجا می توانید بازی های غذایی و هم بازی های سالن را انجام دهید و همچنین می توانید لباس زیبا ، ماکاپ و خانه رویایی خود را برای شاهزاده خانم ها طراحی کنید!
‏6. دلقک نیاز به یک لباس و لباس خنده دار! شما آرایشگر آرایش هستید ، به دلقک کمک می کنید تا در فروشگاه لوازم آرایش ما لباس و لوازم آرایش کند. استعداد شما در لباس شاهزاده خانم ها و سالن های اسپا باعث می شود روند بازی شگفت انگیز دختران منجر شود.
‏7. چه ؟! پادشاه در بازی های ما برای دختر بیمار است! در این بازی های دخترانه شاهزاده خانم ها به شاهزاده های کوچک و اسب کودک کمک کنید.
‏8. اوه! در این بازی های آرایش دختران چهره ملکه نجیب سوزانده شد! ملکه نجیب برای رفع صورت خود به سالن آبگرم احتیاج دارد. بیایید در این بازی خوب به صورت رایگان برای دختران به او کمک کنیم!
‏9. اوه ، نه! جادوگر شیطان پادشاه را در این بازی های سرگرم کننده رایگان دختران مسموم کرد! این زمان نجات شاهزاده خانم است و به شاهزاده خانم تکشاخ کمک می کند تا پادشاه را نجات دهد!
‏10. به این بازی های تکشاخ به صورت رایگان خوش آمدید! در این بازی های سالن برای دختران ، شما نه تنها می توانید لباس تک لباس کودک را انجام دهید ، بلکه می توانید استعداد خود را در بازی های تک شاخ برای دختران نیز انجام دهید تا به تکشاخ و شاهزاده خانم کوچک کمک کنید تا با جادوگر شیطانی مبارزه کنند!
‏11.حالا! استعداد خود را در قبیله ملکه ، لباس پوشیدن ، پخت و پز و پخت در اینجا نشان دهید! علاوه بر این ، و شما همچنین می توانید داستان شاهزاده خانم و اسب شاخدار را کشف کنید!
‏بازی Unicorn Princess 4 - Evil Witch یک بازی برای دختران در مورد سالن آرایش ، اسپا مد ، جادو و آشپزی است. زیباترین لباس و آرایش دخترانه را برای لباس شاهزاده خانم و کودک در سالن آرایش انتخاب کنید! داستان شاهزاده خانم سحر و جادو را کشف کنید و به شاهزاده خانم کوچک کمک کنید تا در بازی های تکشاخ ما به طور رایگان در برابر جادوگر بد مبارزه کند!
‏درباره PrincessMe بازی برای دختران
‏بازی های PrincessMe بازی های موبایل تازه ای را ایجاد می کنند تا از خلاقیت دختران الهام بگیرند و به آنها در یادگیری بازی های مورد علاقه خود کمک کنند. بازی های سرگرم کننده و آموزشی PrincessMe در تلاش هستند تا تجربه تلفن همراه معنی دار و ایمن را برای میلیون ها دختر و پسر در سراسر جهان به ارمغان بیاورند.
‏پیام مهم به والدین
‏این برنامه برای بارگیری و بازی رایگان است ، اما موارد خاصی در بازی وجود دارد که ممکن است برای پول واقعی خریداری شوند. با بارگیری این برنامه شما با خط مشی رازداری PrincessMe و شرایط استفاده موافقت می کنید.
‏بیشتر سرگرمی با PrincessMe را کشف کنید!
‏~ درباره ما بیشتر بدانید: http://www.princesme.net/
‏us ما را تماشا کنید: https://www.youtube.com/c/PrincessMeMedia
‏~ با ما تماس بگیرید: princessmemedia@gmail.com
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده