خانه برنامه پزشکی و سلامت
سامانه آزمایشگاهی آزمون همراه

سامانه آزمایشگاهی آزمون همراه

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۱.۹
تعداد نظرات۱۵
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده پیوند طب و نرم افزار
‏‏آزمون همراه بستر جامع ارائه خدمات سلامت در حوزه آزمایشگاهی و ایجاد کننده ارتباط یکپارچه آنلاین بین آزمایشگاههای دارای سیستم اتوماسیون آزمایشگاهی آزمون، پزشکان و مراجعین میباشد.
‏توجه: خدمات این برنامه صرفا برای مراجعه کنندگان به مراکزی است که از « سیستم اتوماسیون آزمایشگاهی آزمون » استفاده می کنند.
‏خدمات آزمون همراه:
‏نمونه گیری، پذیرش و جوابدهی آنلاین:
‏با نصب این اپلیکیشن، شما میتوانید از طیف گسترده ای از خدمات آزمایشگاهی به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه یا حتی تماس با آزمایشگاه بهره مند شوید. خدمات آنلاین این سامانه شامل: مشاهده نزدیکترین آزمایشگاهها، درخواست نمونه گیری در محل، ارسال تصویر نسخه یاانتخاب آزمایش با اشکال مختلف، درخواست اعلام هزینه، پرداخت آنلاین وجوه، اطلاع از آماده شدن جواب با دریافت آنی پیغامها و اعلانات، دریافت نتایج آزمایشات و سوابق مراجعات (از تمام آزمایشگاههای موجود در طرح) همراه با نمودار سوابق هر یک از آزمایشات و ... میباشد.
‏بانک اطلاعات آزمایشات:
‏با استفاده از آزمون همراه میتوانید در هر لحظه به بانک اطلاعاتی تفسیر بالینی آزمایشات، شرایط انجام آنها و ... دسترسی داشته باشید.
‏بانک اطلاعات دارویی:
‏با استفاده از آزمون همراه همچنین میتوانید بانک اطلاعاتی دارویی شامل اطلاعات بالینی، اندیکاسیون، شکل دارویی، مکانیزم اثر، تداخلات، منع و عوارض جانبی مصرف را در اختیار داشته باشید.
‏سایر ویژگیهای آزمون همراه:
‏امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر با استفاده از سطوح امنیتی پیشرفته
‏امکان جستجو و فیلترینگ در تمام قسمتهای برنامه جهت تسریع و صحت هر چه بیشتر اطلاعات دریافتی
‏ارتباط چندجانبه بین کاربر، آزمایشگاه و پزشک معالج با ارسال و دریافت آنلاین پیام
‏نظر سنجی و ارسال پیشنهادات و انتقادات کاربران با یا بدون ارسال مشخصات فردی به آزمایشگاه مورد نظر
‏‏رفع ایرادات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟