خانه برنامه سیر و سفر
سامانه جامع گردشگری رستاک

سامانه جامع گردشگری رستاک

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده موسسه فرهنگی دیجیتال اندیشه پرداز داده ساز
‏‏نرم افزار رستاک برای تسهیل اقامت و خدمات گردشگری دانشگاهیان محترم پیام نور ، فرهنگیان محترم سراسر کشور و سایر گردشگران با تکیه بر بوم گردی و ظرفیت های بلا استفاده درون سازمانی در قالب اپلیکیشن تلفن همراه و پایگاه اینترنتی طراحی گردیده است. این سامانه یک پل ارتباطی بین میزبان و متقاضی بوده که ارتباط متقاضیان (کسانی که درخواست اقامت و خدمات گردشگری را ارسال می کنند) با میزبانان (کسانی که مایل به ارائه خدمات اقامتی و گردشگری هستند) را تسهیل می‌کند.
‏رستاک مجموعه ای است که جهت برآورده نمودن نیازهای اقامتی، تفریحی ، فراغتی و سفر مجموعه دانشگاهی پیام نور ،فرهنگیان و سایر متقاضیان علاقه مند با تکیه بر بوم گردی و ایجاد اشتغال پایدار بوجود آمده است. امکاناتی درون سازمانی بلا استفاده که مجموعه فرهنگیان و دانشگاهیان در خود دارند و از آن غافل هستند.
‏سابقه بیست ساله رستاک در حوزه سفر و گردشگری وصول اهداف مجموعه با هماهنگی عوامل دست اندرکار در سراسر کشور را فراهم می سازد.
‏‏نمایش ریز تراکنش ها در فاکتور رزرو خودرو
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟