استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Stickman Gangster Crime Games

Stickman Gangster Crime Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Raycast Studio
‏‏به بازی شهر جنایی جهان باز خوش آمدید که در آن قهرمان استیکمن آماده است تا شهر جنایی را از دست گانگستر نجات دهد.
‏ ابرقهرمان درونی خود را در یک بازی اکشن با بازی اکشن مبارزه ای هیجان انگیز استیکمن در بازی شبیه ساز جرم و جنایت جهان باز بیدار کنید. مرد عنکبوتی با پوست خدمتکار در شهر جنایی باشید تا با گانگستر جنایی که برای گسترش خشونت، سرقت از بانک و مبارزه با جرم و جنایت در بازی های Stickman وارد شهر شده است: جنایت گانگستار
‏شهروندان شهر جنایی ترسیده و امیدوارند. برای یک روپهرو که می تواند آنها را از دست گانگسترهای جنایتکار نجات دهد، پس آیا شما یک قهرمان عنکبوتی استیکمن واقعی هستید؟ اگر بله، در بازی‌های مبارزه با استیکمن وارد بازی شبیه‌ساز جنایت شوید و قبل از گروگان شدن، شهروند نجات باشید.
‏طناب استیکمن عنکبوتی خود را بگیرید و مهارت‌های مبارزه خیابانی خود را در شهر viceman نشان دهید تا در بازی‌های استیکمن فوق‌العاده واقعی باشید.
‏ویژگی های بازی Stickman: جنایت گانگستر
‏نبرد خیابانی (بازی های مبارزه ای Stickman)
‏بازی جهان باز (بازی های Stickman آفلاین)
‏گرافیک پویا (بازی رزمی Ropehero)
‏ Stickman simulator (بازی مبارزه با جهان باز بی پایان)
‏حالت بازی
‏از آنجایی که استیکمن عنکبوتی حرکات جنگی متعددی دارد که هنگام مبارزه با مجرمان مفید است. تمام ضربات و مشت های جنگی ذکر شده است. هنگام مبارزه در بازی های استیکمن، پانچ مناسب را انتخاب کنید. زمان بندی دقیق مشت به شما کمک می کند تا با کمال جنایتکاران را شکست دهید. قدرت استیکمن خود را ذخیره کنید و با چند حالت در بازی های مبارزه ای استیکمن با کارایی بیشتر مبارزه کنید. گرافیک روان و گیم پلی زمان واقعی علاقه شما به بازی فوق قهرمان استیکمن را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد تکنیک های مبارزه با استیکمن را یاد بگیرید. پس برای چی منتظری؟ فقط کافی است این بازی جدید استیکمن را به صورت آفلاین بگیرید و ابرقهرمانی باشید که آماده است گروگان ها را از دست گانگسترهای شهر جنایت در بازی های جنایی گانگستر نجات دهد
‏به یاد داشته باشید که شما تنها امید شهروند معاون شهر در بازی های مبارزه ای استیکمن هستید، جایی که شما در آن هستید. برای ایفای نقش و نجات شهروند با شیرین کاری های اکشن مبارزه و استفاده از حرکت قهرمان طناب که به شما در پرواز استیکمن کمک می کند. پریدن از یک ساختمان به ساختمان دیگر به این راحتی نبود. اما ما این را برای شما ساختیم بنابراین بازی‌های روپهرو را بازی کنید و وارد دنیای استیکمن شوید که در آن مبارزه خیابانی تمام شده است.
‏حقایق جالب درباره بازی شبیه‌ساز جنایی قهرمان طناب Stickman.
‏این بازی می‌چرخد استیکمن و قهرمان طناب که با هم همکاری کرده‌اند. و تبدیل به قهرمان واقعی طناب استیکمن با قابلیت های دوگانه از جمله قدرت روپهرو حرکت با سرعت نور از ساختمانی به ساختمان دیگر در حالی که از طناب هوشمند استفاده می کند و دیگری حرکات استیکمن عالی است که دارای قدرت فوق العاده استیکمن و تکنیک های مبارزه است که به پیروزی در نبرد جنایتکاران کمک می کند. گانستارهای بد مافیایی در بازی های استیکمن.
‏ما برای بازخورد شما در مورد این بازی شبیه ساز جنایت استیکمن ارزش قائلیم.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده