خانه برنامه امور مالی
سامانه استعلام اسناد خزانه اسلامی

سامانه استعلام اسناد خزانه اسلامی

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده شاهین زاهدی
‏‏پس انداز کردن پولی که هر روز در حال از دست دادن ارزش خود است به تنهایی کافی نیست، بلکه این سرمایه گذاری است که شما را ثروتمند می کند. پس سرمایه گذاری رو انتخاب کنیم که بدون ریسک و مطمئنه!
‏اسناد خزانه اسلامی، اوراق بهادار با نامی است که دولت آن را به جای بدهی‌های خود بابت طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای با قیمت اسمی و سررسید معین به طلبکاران غیردولتی واگذار می‌کند. که از نظر بازدهی به یک ابزار مالی جذاب برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. با توجه با راندمان مناسب این اوراق بسیاری از سرمایه گذاران علاقه ی زیادی برای خرید این اوراق دارند. ساز و کار اسناد خزانه اسلامی به این شکل است که خریدار در زمان انتشار آن را به قیمتی کمتر از قیمت اسمی خریداری می کند. سپس در زمان سررسید می تواند آن را به قیمت اسمی به فروش برساند و از این طریق سود بدست بیاورد. پس همانطور که مشخص است این اوراق سود پرداختی دوره ای ندارند، بلکه سودی که شما بدست می آورید ناشی از اختلاف قیمت در زمان خرید و زمان سررسید اوراق است.
‏ازاین روی در برنامه ارائه سفارشات عرضه و تقاضا و نرخ بازده تا سررسید هر سفارش از پنل معاملاتی بورس درنظر گرفته شده است تا با مشاهده آنلاین معاملات و اطلاع از سررسید اوراق، سرمایه گذار به سادگی بازده مورد نظر خود را با قیمتهای فعلی بازار مقایسه و در صورت جذاب بودن اقدام به معامله نماید.
‏بعلاوه جهت سهولت امر، ماشین حساب محاسبه نرخ بازده تا سررسید طراحی و در اختیار کاربر قرار گرفته است که با وارد کردن قیمت خرید برگه مورد نظر و ورود تاریخ خرید نرخ بازده تا سررسید محاسبه میشود.
‏اوراق مشارکت، اوراق بهادار با نام یا بی‌نامی است که به موجب قانون یا مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به قیمت اسمی مشخص برای مدت معین ‌و برای تأمین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح‌های عمرانی- انتفاعی دولت مندرج در قوانین بودجه سالانه کشور یا برای تأمین منابع مالی لازم برای تهیۀ مواد ‌اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی توسط دولت، شرکت‌های دولتی، ‌شهرداری‌ها و مؤسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی و مؤسسات عام المنفعه و شرکت‌های ‌وابسته به دستگاه‌های مذکور، شرکت‌های سهامی عام و خاص و شرکت‌های تعاونی تولید منتشر می‌شود و به سرمایه‌گذارانی که قصد مشارکت در اجرای طرح‌های‌ یاد شده را دارند از طریق عرضه عمومی واگذار می‌گردد.
‏همچنین در این نرم افزار به تمامی صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت پرداخته ایم که با رابط کاربری آسان وطراحی کاربر پسند تمامی مشخصات صندوقهای با درآمد ثابت اعم از ضامن نقدشوندگی و متولیان و مدیران و بازدهی صندوق در دوره های زمانی متفاوت از روز تا سال، بسته به نیاز کاربر و مشخصات مورد نیاز معامله شامل قیمت صدور وابطال و همچنین ترکیب دارایی های صندوق به تفکیک و مشخص شده توسط نمودار آورده شده است. شما می توانید با توجه به سود یا هر آنچه که بخواهید آنها را مرتب کنید و بدون صرف وقت زیاد و جست و جو همه صندوق های با درآمد ثابت را به صورت یکجا داشته باشید.
‏در قسمتی دیگر به معرفی تمامی بانک های اسلامی پرداخته شده است که شما می توانید به تمامی اطلاعات آن ها از قبیل انواع حساب ها، میزان سود حساب های کوتاه مدت، بلند مدت، صدور کارت های بانکی آن ها و ... را در دسترس داشته باشید.
‏منابع:
‏http://ifb.ir
‏https://www.cbi.ir
‏http://fipiran.com
‏‏اضافه کردن قابلیت استعلام
‏بهبود مرجعیت برنامه
‏تغییراتی در رابط کاربری
‏رفع باگ در ماشین حساب
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟