استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Red Keyboard For Android

Red Keyboard For Android

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۵
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده 2024 Themes & Keyboards
‏‏با صفحه کلید قرمز برای اندروید می توانید به راحتی رنگ صفحه کلید خود را تغییر دهید زیرا این یک برنامه تغییر صفحه کلید است. ما تم‌های قرمز جالب زیادی ایجاد کرده‌ایم، اما درباره این صفحه‌کلید قرمز جدید 2021 بسیار هیجان‌زده هستیم که به شما امکان می‌دهد تم‌های صفحه کلید قدیمی را با طراحی صفحه کلید قرمز هیجان‌انگیز تغییر دهید. برنامه صفحه کلید قرمز را دانلود کنید و روش جدیدی برای ارسال پیامک را تجربه کنید، از صفحه کلید قرمز سازگار با هر برنامه پیامک و چت لذت ببرید.
‏تم قرمز تیره همچنین اشکال مختلفی برای دکمه های صفحه کلید دارد. این کار نوشتن پیام‌ها را آسان‌تر می‌کند و در عین حال صفحه‌کلید را شگفت‌انگیز می‌کند و تجربه بهتری از ارسال پیامک را به شما ارائه می‌دهد. طراحان ما یک تم قرمز ساده ساخته اند که صفحه کلید را شگفت انگیز می کند. با صفحه‌کلید قرمز عالی برای اندروید، آن‌ها موفق شدند!
‏ما یک تم صفحه‌کلید ایجاد کرده‌ایم که برای هر برنامه چت مناسب است و هر کسی که عاشق پیامک، چت و پیام‌رسانی است، می‌تواند ظاهری کاملاً جدید به تلفن خود ببخشد! همین امروز صفحه کلید قرمز را برای اندروید دانلود کنید و روش جدیدی برای ارسال پیام و پیامک را تجربه کنید.
‏تلفن خود را مانند قبل با گزینه‌های شخصی‌سازی جالب ما سفارشی کنید و از آن برای پیام‌ها در مسنجر، برنامه‌های پیامک و برنامه‌های چت لذت ببرید:
‏• شکل کلیدهایتان را تغییر دهید - این تم صفحه‌کلید رایگان شگفت‌انگیز به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید شکل جدیدی برای کلیدهایتان؛
‏• فونت متفاوتی را انتخاب کنید - با یک فونت جدید و جالب یک قدم جلوتر در سفارشی‌سازی بروید؛
‏• تصویر زمینه صفحه‌کلید خود را تغییر دهید - استفاده از صفحه‌کلید دیگر هرگز خسته‌کننده نخواهد بود، با صفحه‌کلید قرمز پوستی که کاملاً متناسب با سبک شخصی شماست؛
‏• ظاهری تازه - به هر صفحه‌کلید ظاهری شگفت‌انگیز بدهید و بهترین تجربه پیام‌رسانی شخصی‌شده را با صفحه‌کلید قرمز برای Android ایجاد کنید!
‏هرگز نمی‌خواهید بروید هنگامی که صفحه کلید قرمز شگفت‌انگیز ما را برای اندروید امتحان کردید، به صفحه‌کلید استاندارد خسته‌کننده خود برگردید.
‏★ چگونه کار می‌کند ★
‏★ صفحه‌کلید قرمز را برای Android دانلود کنید و کمی زمان بگذارید تا نصب شود؛
‏★ باز کنید برنامه پوسته صفحه کلید؛
‏★ با دنبال کردن مراحل آسان، سفارشی کردن برنامه صفحه کلید قرمز خود را شروع کنید؛
‏★ ضربه بزنید پس از انتخاب گزینه‌های سفارشی‌سازی مورد علاقه‌تان، «تنظیم تم فعال» را انتخاب کنید و کارتان تمام شد!
‏★ از تم صفحه‌کلید قرمز رایگان جدید و جدید خود در سال 2021 لذت ببرید!
‏★ امتیاز دادن، نظر دادن، و اشتراک‌گذاری را فراموش نکنید. این تم را با دوستان خود همراه کنید!
‏تیم طراحان ما صفحه کلید قرمز را برای اندروید ایجاد کردند تا به هر نیاز شخصی سازی صفحه کلید شما پاسخ دهد. این جدیدترین صفحه کلید قرمز 2021 است. اکنون آن را دانلود کنید و نحوه ارسال پیام را کاملاً تغییر دهید. با تم صفحه‌کلید قرمز رایگان که با شما صحبت می‌کند، ظاهری تازه به تلفن خود ببخشید و به پیامک و چت کردن ادامه دهید!
‏دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید و با یک برنامه ساده در صدر بازی شخصی سازی بمانید! اکنون می توانید خود را بدون تایپ کلمه بیان کنید. می‌توانید از این تم صفحه‌کلید رایگان در هر دستگاه اندرویدی و در برنامه پیام‌رسانی فوری یا برنامه پیامک مورد علاقه‌تان مانند مسنجر یا پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید.
‏‏رفع خرابی، ارتقاء API برای انطباق با GP

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مرتضی
٢٨ تیر ١٤٠٢

برنامه هاتون همشون عالیه

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر عالی
٢٧ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خیلی عالیه

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر علی تقی پور
٢٢ اسفند ١٤٠١

الکی نصب کردم

میپسندم۵ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده