استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Soccer Star 24 Super Football

Soccer Star 24 Super Football

نسخه۱.۲۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۵
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۲۷
حجم۳۶۰ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Redvel Sports Games
‏‏با بازی جدید ما، Soccer Star 2022 Soccer Games، بهترین بازیکن جهان شوید! شروع به ساختن حرفه خود به عنوان یک حرفه ای کنید و پول زیادی کسب کنید. می توانید خانه، لباس یا حتی یک ماشین اسپرت جدید بخرید. بازی کاملاً جدیدی را بازی کنید که با آن می‌توانید بهترین بازی بعدی تاریخ شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏انگشت خود را روی صفحه ضربه بزنید و به توپ ضربه بزنید! در Soccer Star 22: Super Soccer Games یادگیری کنترل های بازی بسیار آسان است. اگر می‌خواهید در مسابقه پیروز شوید، استراتژی خود را آماده کنید و دفاع‌ها را تقسیم کنید. شما به گلزنان خوب و همچنین یک دفاع عالی و یک دروازه بان نیاز دارید.
‏بازی‌های کمی مانند این وجود دارد که با آن می‌توانید به بهترین بازی تاریخ تبدیل شوید و حرفه خود را بسازید. همچنین می‌توانید در بخش سبک زندگی خانه‌ها، ماشین‌ها یا انواع لباس‌های بی‌شماری بخرید و احساس کنید که یک ستاره فوق‌العاده هستید.
‏بازی در یک لیگ آماتور را با آرزوی عظمت یک اسطوره حرفه‌ای بودن آغاز خواهید کرد. به تدریج از لیگ ها صعود می کنید تا زمانی که حرفه ای شوید. تیم های جدید برای بازی با آنها در مسابقات قهرمانی با شما تماس خواهند گرفت. وقتی در اوج خود هستید، بهترین تیم‌های جهان می‌خواهند با شما قرارداد ببندند و شما می‌توانید ستاره شوید.
‏ویژگی‌های ویژه مانند:
‏آماده‌کنندگان فیزیکی
‏چکمه‌ها
‏نمایندگان< br>خانه
‏ماشین
‏لباس
‏سبک زندگی
‏ویژگیهای حماسی مانند:
‏تاکتیکهای دفاعی
‏تاکتیکهای حمله
‏تاکتیکهای متعادل
‏و بسیاری از استراتژیهای رایج که با آن می توانید توانایی های بازیکن خود را برای هر مسابقه بهبود بخشید. با ترکیب تاکتیک ها می توانید به پیشرفت های مهارتی باورنکردنی دست پیدا کنید. قهرمان تیم خود باشید و خود را در این تجربه غوطه ور کنید.
‏با این پیشرفت های مهارتی به عنوان یک بازیکن، امکانات بیشتری برای بازی در یازده ابتدایی و بازی در دسته اول در برابر بهترین تیم ها خواهید داشت. دنیای پر از ستاره های فوق العاده
‏اگر هنوز در مورد دانلود Soccer Star 2022 Super Soccer شک دارید، به شما می گوییم که ما خالق حماسه معروف بازی ها هستیم که به شما این احساس را می دهد که بازی های واقعی فوتبال را انجام می دهید.
‏http://redvelgames.com/
‏https://www.facebook.com/SoccerStarManager/
‏https://www.youtube.com/user/redvelgames/
‏‏🫰 از تخفیف های انحصاری بهره مند شوید.
‏🎁 پاس فصل را دریافت کنید و از جوایز بیشتری بهره مند شوید.
‏⚽ در رتبه بندی لیگ محلی یا جهانی را فتح کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رونالدو
٢١ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✗ بهترین بازی می توانی تیم بسازی

میپسندم۱۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر حسینی
١٠ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ هیچ ‏✗ اینترنتی و یه چیز داره ۱۰۰ برای هر دست ۲۰ میگیره اگه تموم شه ۱ ساعت یا ۲ ساعت باید صبر کنی پکلشم کمه بدرد نخور نت خیلی زیاد میخوره 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

میپسندم۱۲ نمیپسندم۲۳
عکس کاربر فرنام چوپانی
٥ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ میتوانی خونه بسازی ‏✗ نمی‌توانی تیم بسازی بازی خوبیه ولی بديش اینکه تیم نمی‌توانی بسازی

میپسندم۲۵ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط