استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Universal Remote Samsung TV

Universal Remote Samsung TV

نسخه۳.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۷۲
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Universal Electric Appliances Remote Control
‏‏با این کنترل از راه دور تلویزیون سامسونگ در تلفن، کنترل تلویزیون سامسونگ هرگز آسانتر نبوده است! اگر از علاقه مندان به تلویزیون هستید و همیشه فراموش می کنید که کنترل از راه دور سامسونگ کجاست، این کنترل از راه دور برای برنامه تلویزیون سامسونگ به شما کمک زیادی می کند.
‏این برنامه کنترل از راه دور تلویزیون سامسونگ می تواند یک کنترل از راه دور مجازی تنظیم کند. b> در تلفن هوشمند شما. این یک کنترل از راه دور هوشمند برای تمام تلویزیون های سامسونگ است که کاملا رایگان است. می توانید ببینید که چیدمان این کنترل از راه دور دقیقاً مانند مدل کنترل از راه دور تلویزیون سامسونگ است. علاوه بر طراحی واقعی ریموت مادون قرمز اصلی، این کنترل از راه دور جهانی دقیقاً مانند ریموت مادون قرمز اصلی عمل می کند، می توانید از تمام عملکردهای کنترل از راه دور واقعی برای تلویزیون استفاده کنید. این تلویزیون از تمامی سری های تلویزیون سامسونگ مانند تلویزیون های سری K تایزن سامسونگ (2016 به بعد) و تلویزیون های سامسونگ سری A، B، C، D، E، F، G، H، J با رابط IR پشتیبانی می کند (بنابراین نام سامسونگ کنترل از راه دور ir) و غیره.
‏ویژگی ها:
‏📺 ریموت کنترل مناسب برای تمامی تلویزیون های هوشمند سامسونگ.
‏📺دکمه ریموت رفع اشکال و صرفه جویی در زمان.
‏📺 آسان برای افزودن کنترل از راه دور تلویزیون، کنترل آسان تلویزیون.
‏📺 چندین کنترل از راه دور اضافه شده، هر زمان که خواستید آن را تغییر دهید.
‏نحوه استفاده از: (تلویزیون از راه دور)
‏👣 افزودن کنترل از راه دور سامسونگ برای تلویزیون -- وارد صفحه اصلی برنامه شوید، روی 'ADD A REMOTE' کلیک کنید تا کنترل از راه دور جهانی تلویزیون اضافه شود.
‏👣 انتخاب مدل تلویزیون سامسونگ -- تلویزیون خود را انتخاب کنید در صفحه 'CHOOSE MODE' مدل کنید، یا روی دکمه 'پرش' کلیک کنید تا از اولین مدل در لیست مدل تست کنید.
‏👣 تست کنترل از راه دور برای تلویزیون سامسونگ -- وارد صفحه 'TEST BUTTON' شوید، روی دکمه ضربه بزنید، مطمئن شوید که تلویزیون پاسخ می دهد. (روی دکمه در ناحیه آزمایش کلیک کنید، بازخورد لرزشی وجود دارد.)
‏👣 به نام کنترل تلویزیون سامسونگ -- اگر تلویزیون به درستی پاسخ داد، روی دکمه 'YES' کلیک کنید و نام کنترل از راه دور سامسونگ را انتخاب کنید برای تلویزیون همانطور که می خواهید.
‏👣 از برنامه راه دور سامسونگ استفاده کنید -- دستگاه مادون قرمز تلفن خود را مستقیماً به سمت تلویزیون سامسونگ بگیرید، مانند کنترل از راه دور مادون قرمز اصلی.
‏اضافی نکات عملکرد: (تلویزیون از راه دور)
‏🔊 تلویزیون کنترل از راه دور سامسونگ را اضافه کنید -- چند کنترل از راه دور اضافه کنید.
‏🔊 کنترل از راه دور سامسونگ را تغییر دهید -- کنترل از راه دور را در هر زمانی تغییر دهید.
‏🔊 کدام یک هنگام خروج، کنترل از راه دور باقی می ماند، نمایشگر از راه دور بعدی نمایش داده می شود.
‏ > سلب مسئولیت:
‏این کنترل از راه دور جهانی به سامسونگ یا توسعه دهندگان دیگر وابسته یا تایید نشده است و این برنامه یک محصول غیر رسمی است.
‏کنترل از راه دور تلویزیون سامسونگ - برنامه کنترل از راه دور هوشمند نیاز دارد بلستر IR، باید یک فرستنده داخلی مادون قرمز یا مادون قرمز خارجی برای کنترل تلویزیون داشته باشید.
‏‏📺کار با همه مدل های سامسونگ
‏📺ساخته شده فقط برای تلویزیون هوشمند سامسونگ
‏📺اتصال سریع و رایگان

نظرات و امتیاز ها

۷۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سید مجتبی حسینی
١٤ اسفند ١٤٠٢

اصلا جواب نمیده نصب نکنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سامی
٢٩ مهر ١٤٠٢

‏✓ اشغال ‏✗ اشغال اصلا بدرد نمی خوره اشغالهههههه

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر ۳۷۴۴۶۰
٢١ دی ١٤٠٢

برنامه عالی عالی.

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده