خانه برنامه سرگرمی
فشارسنج همراه+ضربان قلب

فشارسنج همراه+ضربان قلب

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده اس.اس.میر
‏‏این برنامه صرفا برای سرگرمی است و بیشتر جنبه آموزشی دارد هنگام استفاده از آن از فشار خون و ضربان قلب (عشق سنج) و مشاهده قلب زنده خود که در حال تپش است تعجب نکنید!!!!
‏بله می توان هم فشار و هم تپش زنده قلب و هم ضربان قلب (که میشه به عنوان عشق سنج هم استفاده کرد از یک تا 100 میزان عشق) رو با این نرم افزار زیبا بدست اورد. دیگه چی میخوای!!!
‏هنگام ورود به نرم افزار قسمت مرد یا زن رو انتخاب کنید و انگشت اشاره خود را در محل اسکن قرار دهید و صبر کنید تا نرم افزار میزان فشار و ضربان قلب را به شما نشان دهد
‏به جرات می توان گفت که یکی از زیبا طراحی ها در این نرم افزار پیاده شده که در تصاویر میتوانید این زیبایی را مشاهده کنید .از دانلود این نرم افزار و مشاهده نتایج و قلبی که بصورت زنده در حال تپش است شگفت زده خواهید شد.
‏فشار سنج همراه را همیشه همراه خود داشته باشید و میزان فشار بالا و پایین خود و حتی ضربان قلب خود و دوستانتان را بدست بیارید(البته فقط برای سرگرم شدن)
‏طراحی زیبای متریال به همراه گرافیک برجسته نرم افزار یک تجربه شیرین را به هنگام کار با این برنامه به شما خواهد داد.
‏در صورتی که از نرم افزار راضی بودید ما را با ات خوب خودتون دلگرم کنید با تشکر
‏‏بهبود ایرادات گزارش شده
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟