خانه برنامه کسب و کار
مقاطع فولادی رویال فلاشینگ

مقاطع فولادی رویال فلاشینگ

فلاشینگ - مقاطع فولادی

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده رویال فلاشینگ
‏‏رویال فلاشینگ با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده فراوان افراد از گوشی های هوشمند تصمیم به ارایه نرم افزار در این زمینه را گرفت.
‏نرم افزار های خوزه مشاور بیشتر مرتبط با کارکرد مهندسین طراح و محاسب بوده و آنها میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به سادگی نیاز خود را در این حوزه برطرف سازند.
‏این نرم افزار ، نرم افزار محاسباتی مقاطع فولادی میباشد. در این نرم افزار مشخصات کامل مقاطع فولادی مرکب پرکاربرد، میلگرد، پیچ و ورق اراریه شده است. از ویژگی های خاص این نرم افزار دارا بودن اصلاعات میلگرد های تولید شده در ایران، اطلاعات ورق های تولید شده در ایران و همچنین اطلاعات پیچ های ساختمانی میباشد. اگرچه این نرم افزار در اصل جز نرم افزارهای حوزه اجرا بوده و به منظور دسترسی ساده مجریان و پیمانکاران به مشخصات و به خصوص وزن مقاطع مختلف تهیه شده، لکن برای مهندسین مشاور و دانشجویان نیز قابل استفاده میباشد.
‏‏•  رفع باگ های امنیتی
‏• ویرایش اطلاعات مقاطع
‏• تغییرات در گرافیک برنامه 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟