خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان اسپانیایی از طریق مکالمه‎

آموزش زبان اسپانیایی از طریق مکالمه‎

یادگیری زبان اسپانیایی

تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده دولوپر فرشته
‏‏پس از زبان انگلیسی، زبان اسپانیایی است که جزو پرکاربردترین زبان های دنیا می شود. درواقع به دلیل اینکه اسپانیا در قدیم جزو کشورهای استعمارگر بوده زبان اسپانیایی را در کشورهای مستعمره خود و بسیاری از دیگر کشورها رواج داده است. هم اکنون زبان اسپانیایی تقریباً ۸ درصد زبان مردم کل دنیا را تشکیل می دهد. زبان اسپانیایی در بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی و مرکزی صحبت می شود. ریشه این زبان به لاتین بر می گردد. اگر قصد سفر به کشورهای اسپانیایی زبان همانند اسپانیا، مکزیک و … دارید و زبان اسپانیولی یا اسپانیایی را بلد نیستید، تنها کافی است که برنامه اسپانیایی در سفر را دانلود کنید و جملات پرکاربرد اسپانیایی را یاد بگیرید تا بتوانید به راحتی از پس مشکلات سفر خود و ارتباط برقرار کردن با مردم بر بیایید.
‏برنامه اسپانیایی در سفر یک برنامه بسیار مفید می باشد که با آموزش اصطلاحات و کلمات مهم زبان اسپانیایی شما را برای یک سفر عالی و هیجان انگیز آماده می کند.
‏شما حتی می توانید برنامه اسپانیایی در سفر را همیشه به همراه داشته باشید و در حین سفر هم از آن استفاده کنید.
‏پس با ما همراه باشید و از برنامه اسپانیایی در سفر لذت ببرید.
‏برخی از ویژگی های برنامه اسپانیایی در سفر عبارتند از:
‏*فهرستی کامل از لغات، اصطلاحات، افعال و کلمات فارسی و اسپانیایی
‏*دسته بندی موضوعات
‏*تلفظ صوتی کلمات و اصطلاحات اسپانیایی و فارسی
‏*طراحی ساده و زیبا
‏*کاربری آسان و راحت
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟