خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده بهزاد دیوسار
‏‏به نام خدا
‏آیا میدانید دانشمندان برای تقویت حافظه از چند مدل بازی استفاده می کنن؟
‏آیا میدانید داشتن یک حافظه قوی برای هر انسانی در جهان امروز یک امتیاز بزرگ محسوب می شود؟
‏آیا میدانید تقویت حافظه و تمرین حافظه برای تمام سنین نیاز است و باعث می شود شما در هر سطحی در درس و شغل خود پیشرفت کنید؟
‏پس زمان را از دست ندهید ما برای شما یکی از آن بازی ها را شبیه سازی کردیم شما با بازی و تمرین مداوم می توانید به بهبود حافظه تان کمک کنید
‏با انجام این بازی حافظه خود را تقویت کنید، واکنش مغز خود را سرعت ببخشید، کارایی حافظه خود را بیشتر کنید و امتیاز خود را در دنیا به اشتراک قرار دهید.
‏این بازی کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت درون برنامه ای ندارد.
‏مزایای انجام این بازی:
‏مغز شما متشکل از بخش های متفاوتی است که هر کدام نیاز به تمرین و پرورش دارد تا سلامت مغز شما تضمین شود و مهارت های ذهنی شما افزایش پیدا کند. عدم توجه به مغز می تواند به آسیب های مغزی منجر شود که خطر بیماری هایی مانند آلزایمر و سایر اختلالات مغزی را در صورت عدم استفاده از ذهن که با افزایش سن همراه است را بیشتر می کند.
‏به سادگی با انجام این بازی مغز شما به روش های مختلفی به چالش کشیده می شود که می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از تنبلی ذهن و از دست دادن کارایی آن داشته باشد.
‏فکر کردن، محاسبه، به یاد آوردن تصاویر، به خاطر سپردن جای تصاویر و استفاده از نیمکره چپ مغز تنها برخی از مواردی هستند که در این بازی در نظر گرفته شده است
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟