استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
AirDroid Cast-screen mirroring

AirDroid Cast-screen mirroring

نسخه۱.۱.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۹
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده SAND STUDIO
‏‏AirDroid Cast یک ابزار اشتراک‌گذاری و کنترل صفحه نمایش قدرتمند و با کاربری آسان است که امکان اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش تلفن همراه را با هر رایانه ویندوز یا macOS فراهم می‌کند یا کنترل مستقیم این دستگاه‌های تلفن همراه را در رایانه به دست می‌گیرد. این یک ابزار عالی برای کاربران فردی و تجاری است تا بهره‌وری را در طول جلسات از راه دور، ارسال محتوا از راه دور و موارد دیگر افزایش دهد.
‏ویژگی‌های اصلی:
‏چند راه برای شروع ارسال محتوا ، آسان و ساده
‏یک کد QR را اسکن کنید یا کد Cast را وارد کنید، یا از کابل USB برای پخش صفحه نمایش، حذف تاخیرها و لذت بردن از تصاویر واضح استفاده کنید. مناسب برای پخش جریانی بازی و سرگرمی.
‏دستگاه تلفن همراه را روی رایانه کنترل کنید
‏مهم نیست که در دفتر یا خانه هستید، می‌توانید از AirDroid Cast برای مشاهده و کنترل دستگاه تلفن همراه اطراف خود در رایانه استفاده کنید. تا زمانی که AirDroid Cast روی رایانه macOS/Windows نصب شده باشد، می‌توانید از آن برای کنترل همه تلفن‌های همراه و تبلت‌ها استفاده کنید. می‌توانید از طریق دسک‌تاپ روی دستگاه تلفن همراه خود کلیک کنید، پیمایش کنید، و تایپ کنید، چیزهایی که شما را ملزم می‌کند تلفنتان را در دست بگیرید.
‏آینه کردن صفحه Android روی رایانه با صدا
‏AirDroid Cast نه تنها صفحه نمایش را پخش می‌کند، بلکه صدای میکروفون دستگاه با استفاده از ویژگی صوتی دو طرفه برای افزایش کارایی کار، مستقیماً با شرکت کنندگان در جلسه ارتباط برقرار کنید
‏با شبکه راه دور کار می کند
‏همه ویژگی های AirDroid Cast در شبکه محلی موجود است. ارتقاء به کاربر Premium، نوع شبکه محدود نخواهد بود. AirDroid Cast حتی در شبکه راه دور کار می کند تا با سناریوهایی مانند جلسات از راه دور مطابقت داشته باشد.
‏چند صفحه در یک رایانه
‏AirDroid Cast از ارسال حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان بر روی رایانه پشتیبانی می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توانید از بازی چندنفره لذت ببرید یا تمام اسلایدهای پاورپوینت شرکت‌کنندگان را در طول جلسه مشاهده کنید.
‏چه کاری می‌توانید با AirDroid Cast انجام دهید؟
‏ جلسه از راه دور و چند شرکت کننده
‏هنگامی که در یک سفر کاری هستید یا از خانه کار می کنید، AirDroid Cast می تواند به پر کردن شکاف ارتباطی در یک جلسه از راه دور کمک کند. با اسکن کد QR یا وارد کردن کد Cast، شرکت‌کنندگان در جلسه می‌توانند به راحتی صفحه‌های دستگاه تلفن همراه خود را با میزبان جلسه به اشتراک بگذارند. هر شرکت کننده می تواند مستقیماً ایده خود را ترسیم کرده و نشان دهد، با استفاده از ویژگی صوتی دو طرفه برای مؤثرتر کردن ارتباط.
‏ارائه آنلاین
‏می توانید جلسات داخلی، آموزش، یا نمایش محصول را انجام دهید. با AirDroid Cast. به شما امکان می‌دهد صفحه دستگاه تلفن همراه خود را با رایانه اتاق جلسه به اشتراک بگذارید، چه دستگاه‌ها تحت شبکه محلی یکسانی باشند. AirDroid Cast همچنین از AirPlay پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد صفحه نمایش دستگاه macOS یا iOS را با رایانه های Windows یا Mac به اشتراک بگذارید.
‏آموزش آنلاین از راه دور
‏به عنوان یک مربی، می توانید با استفاده از AirDroid دستگاه تلفن همراه خود را به یک تخته سفید مفید تبدیل کنید. قالب. می توانید نکات کلیدی را تایپ کنید یا فرمول را مستقیماً روی دستگاه خود بکشید و صفحه را با رایانه به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، می‌توانید با استفاده از ویژگی صوتی دوطرفه فوراً بازخورد دانش‌آموزان خود را دریافت کنید.
‏بازی و پخش زنده
‏با AirDroid Cast، می‌توانید به راحتی صفحه دستگاه Android/iOS خود را به اشتراک بگذارید. صدا به رایانه شما از طریق Wi-Fi. به این ترتیب طرفداران شما می توانند از تماشای پخش زنده بازی لذت ببرند. علاوه بر این، AirDroid Cast از حداکثر 5 دستگاه پخش همزمان پشتیبانی می کند، دوستان شما می توانند به شما بپیوندند و مهارت های خود را با شما نشان دهند.
‏‏رفع اشکال و تنظیمات دقیق که ثبات و تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mehdi
٨ مرداد ١٤٠٢

برا ویندوز7 نمیاره چرا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر kian
٥ تیر ١٤٠٢

‏✗ اف پی اس پایینی داره خوبه...

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیدم
٨ خرداد ١٤٠٢

اقا برا م وصل نمیش میزنم وصل یه 5مین میگذر ولی وصل نمیش چکار کنم

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده