استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Pixel Fury: Multiplayer in 3D

Pixel Fury: Multiplayer in 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۲۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۹/۱۹
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴۰
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Blue Arrow Games
‏‏سعی کنید Pixel Fury: Battle Royale در 3D که در آن میتوانید با بازیکنان در سراسر جهان مبارزه کنید! در این نسخه جیب FPS شما می توانید تفنگ های چند ضلعی (از محور به تک تیرانداز) استفاده کنید و با دوستان در نقشه های عالی بازی کنید! با هزاران بازیکن در سراسر جهان پیوست شوید سلاح خود را انتخاب کنید و وظیفه خود را شروع کنید و باعث ویرانی و ویرانی در این نبرد خشم پیکسل شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏در این رایگان در سراسر جهان چندین نفره شما می توانید:
‏+ نبرد علیه دوستان با طیف گسترده ای از اسلحه شامل bazookas، مینی تفنگ، محور، تفنگ ساچمهای، تفنگ رزمی، تک تیرانداز، UZI، AK، RPG و بسیاری دیگر!
‏+ کسب امتیاز برای باز کردن سلاح و شخصیت های پیکسل جدید!
‏+ انتخاب بین حالت های مختلف عالی FPS از DEATHMATCH، TEAM DEATHMATCH و CAPTURE THE FLAG!
‏+ کاراکتر خود را با انتخاب VAST از پوست های مختلف سفارشی!
‏+ بازی در AWESOME MULTIPLAYER MAPS در 3D که همه آنها UNLOCKED هستند!
‏+ دلیل HAVOC: پرتاب نارنجک، تیرانداز از دشمن، ساقه با بازوکا!
‏سرباز! شما باید خشم کامل خود را آزاد کنید و برنامه ای ضد گلوله ای برای زنده ماندن در این جنگ های کشتار جمعی بسازید. کدام سلاح برای زنده ماندن انتخاب می شود؟
‏اسلحه های مختلف بلوکی دارای توانایی های متفاوت هستند، آیا بهتر است کشتن دشمن با یک چاقوی مبارزات نزدیک باشد یا برای آن تپانچه را بسازید؟ تیرانداز از او را از راه دور و یا تماس خاموش به بقا خود را با استفاده از بازوکا؟
‏در این بازی تیرانداز مدرن، تک تیرانداز برای نقشه های شهر بسیار عالی است و این یک اسلحه شگفت انگیز در teammate است. در حالی که تیم پلیس به انبوهی از دزدان با چاقوهای بلوک، کلاشونیکوف ها و رومینگ RPG وارد می شود، شما می توانید دشمنان را در حالت خفا انجام دهید.
‏یکی دیگر از هنرپیشه های نادرست انتظار دارد که سارقان در مرکز شهر جمع شوند و با استفاده از سلاح های موشکی آنها را بکشند. یا می توانید از یک سلاح جنگی نزدیک در مبارزات سریع شهر استفاده کنید تا دزدان را از یک محدوده کوتاه بیرون بیاورید. با این حال، اگر شما مایل به لذت بردن از بازی چند نفره بزرگ در سبک قدیمی بازی تیراندازی خوب، یک اسلحه پیکسل یا AK 47 را انتخاب کنید و تیراندازی سرگرم کننده!
‏شما باید در این بازی تیراندازی به طور مداوم پیشرفت کنید، جنگ های بیشتری که با آن قوی تر می شوید، زنده ماندن. پس از هر وظیفه ای که در تجربه تجربه می کنید، به شما اجازه می دهد تا سلاح های جدیدی را طراحی کنید. فروش اسلحه های مدرن و FPS تقویت کننده ها مانند زره، مهمات و قدرت شلیک به اسلحه های خود را. شما می توانید سلاح گرم را ارتقا دهید تا ظرفیت بالقوه، دقت و سرعت آتش افزایش یابد.
‏در این تیرانداز پیکسل تعداد زیادی پوست مختلف وجود دارد که به صورت کلی، زامبی، پسر یا پلیس بازی می کنند! پوست خود را به جنگ عاقلانه بچرخانید، برخی از پوست ها برای نقشه های شبانه به خوبی کار می کنند، ترکیب با زمین های نبرد افزایش می یابد و شانس زنده ماندن خود را افزایش می دهد، بعضی ها فقط بسیار خوشحال هستند!
‏شما می توانید دشمنان را در دنیای های مختلف بکشید! نقشه های FPS وجود دارد که در یک کویر یا شهر قرار دارد. شما می توانید دزدان را در شب شب در حوزه های بندرگاه بندر و یا در یک روز برفی در عرصه باز و یا حتی در فضا بکشید!
‏انتخاب عاقلانه بهترین حالت بازی تیراندازی برای شما! در طول جنگ های مرگبار شما می توانید تمام مخالفان را شلیک کنید. بهترین تفنگ را از تخریب تماس بگیرید. این بقای مطلوب است.
‏با این حال، هنگامی که برای تماس با تیم deathmatch، بهترین کار خود را برای کمک به فرمانده نظامی خود انجام دهید! وظیفه خود را با استفاده از یک سلاح موشک و یا پرش به اقدام تیرانداز با یک تفنگ ساقط کنید!
‏هنگامی که شما انتخاب حالت پرچم ضبط کرده اید، باید یک طرح هوشمندانه را طراحی کنید. در حالی که تلاش می کند تا پایه دزدان را ضبط کند، تعادل مناسب بین دفاع از پاسگاه فرماندهی خود را پیدا کنید. یک تاکتیک جنگ این است که ارتش بلوک را تقسیم کند. یک وظیفه فرمانده کلیدی بزرگ این است که پشت خطوط دشمن قرار بگیرد، هر کسی را در شهر تیراندازی کند، در حالی که کماندویی دیگر پرچم خود را با افتخار فرا می خواند!
‏ 
‏نبرد شماست! تجربه یک جنگ 3D مانند هرگز قبل از! منجر به ویرانی بسیار زیاد!
‏انواع مختلفی از اسلحه های آتش نشانی به شما بهترین و فوق العاده برای تیراندازی برای ساعت ها در این جهان از عمل است.
‏پیوستن Pixel Fury چند نفره تیرانداز 3D در Google Play! و اسلحه خود را در جنگ FPS عظیم دریافت کنید!
‏موفق باشید، سرباز!
‏بازدید
‏https://www.facebook.com/PixelFury3D
‏https://twitter.com/pixelfury3d
‏‏به روز رسانی 20.0 اینجا است!
‏پایان سال 2020 مبارک!
‏سیستم ذخیره ابری در حال کاهش پیدا کردن است!
‏همان مسابقات برابر ماهانه!

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
👌محمد👌
٢٥ آبان ١٤٠١

میرم داخلش یک عرور میده یکی بگه من باید چکار کنم عرور واسه آپدیت کردن نیست چون همین الان آپدیتش کردم

۰ ۰
کارمن سندیگو
١٩ آذر ١٣٩٩

اصلا بازی خوبی نیست تا میری توش میگه آپدیت کنیم ولی میری توش توی آپدیت نمیشه

۳۲ ۱۱
fortnite gamer
٣ خرداد ١٣٩٩

من تا دانلود کردم زد اپدیت کنید اما اپدیت برام نیامد

۱۱ ۱۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده