خانه برنامه سیر و سفر
اسکای لینک

اسکای لینک

جستجو و رزرو آسان بلیط

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده شرکت خدمات مسافرت هوایی آیین گشت
‏‏شرکت خدمات مسافرت هوایی آیین گشت مشهد درسال 1391 با هدف خدمت رسانی به علاقمندان مسافرت هوایی و دوستداران گردشگری هوایی در شهر مقدس مشهد با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده تاسیس گردید .
‏به دنبال افزایش سهم تقاضای پروازهوایی برای متقاضیان سفر (داخلی و خارجی) و همچنین با توجه به تغییرات روز افزون شیوه های رزرو و تهیه بلیط پروازی به صورت خرید اینترنتی تحت عنوان سیستمی و چارتری بر آن شدیم تا با بهره گیری از سیستم های نوین رزرواسیون آنلاین پرواز ، اقدام به راه اندازی سایت واپلیکیشن رزرو پرواز به نام اسکای لینک نماییم .
‏سیستم رزرواسیون اینترنتی اسکای لینک با ارائه انواع بلیط های پروازی در مسیرهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب ، آزادی اختیار انتخاب بهترین گزینه به علاقمندان سفرهای هوایی قرار داده است . در این سیستم انواع پروازهای چارتری و سیستمی با مسیرهای متعدد پروازی در کلاسهای نرخی متفاوت و به روز ارائه داده شده است . امکان رزرو بلیط برای کودکان با نرخ کمتر در پروازهای سیستمی وهمچنین امکان کنسل نمودن آنلاین بلیط بااعلام درصد خسارت از ویژگیهای بارز سیستم اسکای لینک می باشد .
‏از ویژگیهای دیگر این سیستم رزرواسیون ، الکترونیکی بودن تمام مراحل رزرو و کنسلی آن بوده که در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری نمیباشد و بصورت آنلاین اقدام به رزرو وکنسل نمودن آن میباشد .
‏هدف نهایی این شرکت ارائه خدمات سریع و آسان ، پشتیبانی مطلوب از مشتریان و مخاطبان خود و همچنین اطلاع رسانی و پاسخگویی دقیق و با حوصله کارمندان سایت برای مخاطب و مسافران خود میباشد .
‏در پایان مجموعه شرکت آیین گشت مشهد آماده دریافت نظرات و پیشنهادات برای ارتقاء کیفیت و خدمات رسانی بهتر از شما عزیزان میباشد و امیدوار است با جلب رضایت شما عزیزان یک مسافرت خاطره انگیز را برای شما رقم بزند .
‏‏رفع ایرادات جزئی و بهبود کارایی 
‏اضافه شدن کنسلی آنلاین
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟